Advertisement

 1. 1.
  belkide bir insanın hayatı boyunca vereceği en önemli ve zor karardır eş seçimi. malumunuz yalnızlık allaha mahsustur ve her insan, mutluluğu ve hüznü paylaşabileceği bir eş arar kendine, bu eş ister resmi olsun istersede gayriresmi. duygusal bağlamda değer verdiğiniz insan mantığınıza uyuyorsa, anlayışlı ve paylaşımcı bir kişi ise, tensel uyumunuz yerinde ve frekanslarınız uyuyorsa bu insan sizin için doğru insandır ve size verilen bu hediyeyi kaçırmamanızı şiddetle tavsiye ederim. emin olunki belli bir yaştan sonra anahtar kullanıp kapıyı açmak zor gelecek ve derin bir keşke çekip güleryüzlü sevdiğinizin kapıyı açmasını, boynunuza sarılıp sıcak bir 'hoşgeldin' demesini arzulayacaksınız. unutmayın ki hayat kendi hatalarınızdan ders alacak kadar uzun değildir, sevdiğinizin kıymetini bilmenizi naçizane tavsiye ederim.
  5 ... forevergreencrocodiles
 2. 2.
  iki kişininde kendini tanıyıp öyle karar vermesi gerekendir. doğru eş seçimi öncelikle karşıdaki kişiden çok kendini bilmesini gerektirir.
  2 ... silte
 3. 3.
  olasılıksızdır. herhangi biri bir sürü ihtimali doğurur.
  ... gece lampulu
 4. 4.
  (bkz: ruh ikizi)
  (bkz: kimisi mor sever)*
  1 ... ruhumorceyda
 5. 5.
  SOKRATES DER Ki: MUTLAKA EVLENiN. iYi BiRiSi iLE EVLENiRSENiZ MUTLU OLURSUNUZ KÖTÜ BiRiSi iLE EVLENiRSENiZ FiLOZOF OLURSUNUZ.
  1 ... bik bik
 6. 6.
  evlilik bir kumar derler. bu nedenle doğru eş seçimi diye birşeye inanmak zordur. bir yıl "doğru" sandığın, öbür yıl yanlış olarak karşına çıkabilir. insanın ilgi alanları ve istekleri değişir. bu nedenle en iyisi doğruyu değil, mutlu edeni aramak.
  ... bikini