1. 1.
  her ne kadar kapağını süslediği kitap okunası güzel bir yapıtsa, kendisi oldukça müstehçen bir adrese sahip postadır!!!
  1 -1 ... yastivirseba
 2. 2.
  "adres anasının a.ı", "adres neresiydi eheh" tarzında cem yılmaz'dan arak espriler yapan güdiklere gün doğuran kitaptır.
  1 -1 ... sosyoklon
 3. 3.
  cem yılmaz a malzeme olmuş çocuklar duymasın dizisi bölüm ismi...

  +doğmamış çocuğa mektup.... adres: anasının .mı...
  4 ... palta
 4. 4.
  http://www.kitapyurdu.com...548485108103925&LogID=
  ... sosyoklon
 5. 5.
  oriana fallaci'nin 1975 yılında yazdığı, çok okunanlar arasında yeralan kitabının adı...
  (bkz: oriana fallaci)
  ... beelzebub
 6. 6.
  kitapta çocuğuna hayatında tanık olduğu kendisini çok etkileyen 3 öykü anlatır anne onu nasıl beklediğinden ve hayırsız babasının yuzsuzluğundende bahseder.hepsi biraz huzunludur ama kitabın sonunda bebeğin anneye cevabı oldukça huznlendirir insanı ağlaya ağlaya okunulası bir kitaptır ayrıca embriyolojide çok duygusal anlatılmaktadır kitapta.
  ... pasifagresif
 7. 7.
  oriana fallaci' nin muhteşem kitabı...
  her dişi kişinin mutlaka okuması gerektiğine inandığım, müthiş kitap. sonlarına doğru gelişen olaylardan ötürü ağlama krizine girebilir ve kendinize gelemeyebilirsiniz... ama güzeldir zaten bu yüzden çarpıcıdır. (bkz: bir solukta okunası kitaplar)
  1 ... peachy rouge
 8. 8.
  (bkz: doğmamış çocuğa don biçmek)
  2 ... akmai
 9. 9.
  hamile bayanların, geçirdikleri zorlu gebelik dönemlerinde, doğacak bebeklerine ithaf ederek tuttukları günlükler olabilir. satır araları, psikolojisi değişim geçiren anne tarafından gözyaşları ile özenle doldurulacaktır.
  ... sadettin kanyak
 10. 10.
  merhaba...
  merhabanın yanına 3 nokta koydum, çünkü sana nasıl hitab edeceğimi bilemiyorum. zira erkek yada kız olabilir, hatta hiç olmayabilirsinde. senin dünya'ya gelip gelmemen tamamen benim elimde. elim dedimse anla işte zikimde.

  sana bu mektubu annen olma ihtimali kadar, bundan sonra hiç görmeme ihtimalimde olan kadının yatak odasından yazıyorum. o şu an banyo yapıyor. biraz hijyenik bir adamımdır, yıkamadan hiç bir şey yemem. neyse sevgili yavrum, annen olma ihtimali olan kadın banyodan çıkıyor. mektubuma seni dünya'ya getirme çalışmalarımdan sonra devam ederim.

  tekrardan merhabalar... sevgili yavrum, senin dünya'ya gelmen benim zikim de demiştim ya düzeltiyorum: senin dünya'ya gelmen artık tamamen benim g.tümde, annen olma olasılığı var dediğim canlıda bu saatten sonra olsa olsa baban olabilir.
  9 -1 ... huznun isyan olsun