1. ?.
  lan cezmi olm bak büyüdüğünde ışın arabasını kaçırma tamam mı?.biz ona ayda ne kadar atom harcıcaz biliyor musun?.benzin yakmıcak olm bu yazıktır günahtır.dünyada üniversite kazanmaya çalış.seni mars'ta okutmaya paramız yetmeyebilir canım evladım.

  seni seven baban;

  pulp fiction
  6 -2 ... pulp fiction
 2. ?.
  (bkz: doğmamış çocuğa don biçmek)*
  2 -1 ... cell-im
 3. ?.
  -olm biz annenle jüpiter'tatile gittiğimizde muslukları kapatmayı unutma da kola parası çok gelmesin.

  (bkz: musluklardan kola aksın kampanyası)
  3 -1 ... pulp fiction
 4. ?.
  adres yerine ne yazacagimizi dusundugumuz mektuptur.
  1 -1 ... yaramaz
 5. ?.
  sevgili kızım,

  marsdan adam çıkmaz aklında olsun. gündüzleri fazla dışarıda kalma radyasyondan yanık olmayasın sakın. asit yağmurlarında şemsiyeni yanına almayı unutma, ışın kılıcını kaybetme, baban da olsa her jediye güvenme. uçan metrolardan uzak dur nükleer bomba atacaklarmış. öptüm. annen. mey.

  şeklinde olması muhtemel mektup. *
  2 -1 ... mey
 6. ?.
  "...sana bu dünyayı daha güzel bırakmak isterdim ancak tek yaşayan ben değilim bu sebeten seni doğurduğum için bana küfür etme !!! " satırlarını yazabileceğimiz mektup
  1 ... lavinya_
 7. ?.
  adresi belli olan mektuptur.
  (bkz: cem yılmaz esprileri)
  1 -1 ... piandahalf
 8. 1.
  yavrum;
  kız da olsan erkek de olsan sen benim yaşam kaynağımsın,hayatımın devamı,bundan sonraki yaşama amacımsın.kız olursan benim cinsiyetimi taşıdığın için ve de hislerimi paylaşabileceğin için çok mutlu olurum.bir bayan olmak dünyanın en güzel en asil duygularından biridir.eğer erkek olursan yine çok sevinirim.çünkü erkek olduğunda kendini ilk etapta kabul ettirebilmek için güzel bir yüze ihtiyacın olmayacak.bazı entrikalardan ve yalanlardan korunmak için keskin bir zekaya ihitiyacın olmayacak ama yine de sen benim biriciğim olarak dünyanın en zekisi en akıllısı olacaksın.erkek olduğun için zekandan da öte bazen kasların seni koruyabilecek,korumaya yetebilecek.gece dışarı çıkarken hiç bir şekilde korkmayacaksın laf atan olur mu diye.ıssız sokaklardan geçmek senin için o kadar zor olmayacak.ama erkek olursan şöyle bir insan olmanı isterim: iyilere karşı cömert ,kötülere karşı acımasız kendine karşı adil ve de mazluma karşı merhametli.umarım seni yetiştirirken hiç bir hataya düşmem.biliyorum ki hamurum değilsin seni istediğim gibi şekillendiremeyebilirim.şu an cenin bile olsan senin bir kişiliğin var ve seni ezecek hiç bir harekette bulunmayacağım.
  seni çok seviyorum.gerçek aşkın artık ne olduğunu bir anne yüreği olarak bana tattırdığın için teşekkkür ederim.
  annen freedean
  10 ... freedean
 9. 2.
  Biraz saçma bir iştir ama ebeveyn adayları çok heyecanlandıkları için bu tarz saçmalıklar yapabilmektedirler hoş görmek lazım.
  ... fehimsiz ekmek
 10. 3.
  sevgili oğlum veya kızım.

  nasılsın iyi misin,biz hamdolsun iyiyiz oralarda havalar nasıl,inşallah iyisindir,ben en kısa zamanda bir hatun kafalayıp senin çalışmalarına başlayacagım ama malum bu tipe öyle önüne gelen herkez bakmıyor yani anlayacagın baban seni yapmak için acayip bir zorluk içerisinde, neyse artık tecavüzle falan bişeyler yapıcaz sen orasını hiç düşünme.

  gelelim sana ,şu satırları yazarken, vakayı naklederken ruhumda açtığın onanmaz yaralara tuz biber olduğunu belirtmeye ihtiyaç duymuyorum. yer dolsun, şişkin olsun diye klavye tıklattığımı ne ben söyleyeyim ne de sen çakozla.cebimden sümüklü mendilimi çıkartıp gözlerinin üzerinde yumuşak dokunuşlarla gezdirmeyi, öylesine mutlu olup senin "pofuduk pofuduk" diye bir ses çıkarışı hayal etmek bile ayrı bir keyif adıma.

  yalnız her baba gibi ben de senin başına dikilip benim istedigim bir ideolojiye bürünmeni isteyebilirim 'sakın içinden küfür etme vurdummu cannnkk ettirim kulagının dibine' ama olsun... bir insanda sevdiğimiz ne varsa, onun sevmediğimiz yanlarından beslenirmiş.zorlamak ya da zorbaca davranmak arasında pekte fark yoktur zaten.

  20 yaşına kadar benimsin, 20 yaşından sonra tanrısın.
  öptüm gıdıgından.

  sevgili falan,filan.
  3 ... msnden devam edelim