1. 1.
  doğduğun ev kaderindir dizisi
  doğduğun ev kaderindir dizisi

  demet özdemir ve ibrahim çelikkol, doğduğun ev kaderindir dizisinde buluştu!

  yapımını ogm pictures’ın, yapımcılığını onur güvenatam’ın üstlendiği, istanbullu gelin’in eser sahibi dr. gülseren budayıcıoğlu’nun romanında yer alan yine gerçek bir hayat hikayesinden esinlenerek hazırlanan “doğduğun ev kaderindir” projesinde demet özdemir ve ibrahim çelikkol başrol oynayacak.

  demet özdemir ve ibrahim çelikkol’u buluşturan, özgün ve derinlikli senaryosuyla sezonun iddialı yapımları arasında yer almaya hazırlanan “doğduğun ev kaderindir” dizisinin senaryosunu başarılı senarist eylem canpolat kaleme alırken, yönetmenliğini ise çağrı bayrak üstleniyor.

  kader yaralar, aşk sarar.

  küçükken çekilen acıların ateşi kolay sönmüyor, kolay unutulmuyor ve izlerini hayatımız boyunca üstümüzde taşıyoruz.

  ibrahim çelikkol’un mehdi, demet özdemir’in ise zeynep karakterine hayat vereceği dizide, hayatın baştan kötü davrandığı bu iki yaralı ruh aidiyet hissini birbirinde bulacak ve zorlu bir aşkın efsanesini yazacak. ikilinin bu yolculuğunu artık yalnızca sözlüklerde bulunan aşka dair tüm kelimeleri izleyicisine yeniden anlatacaktır. 

  kaynak: raninitv.

  --------

  demet özdemir in paraya çok ihtiyacı var galiba. daha dün erkenci kuş bitti ne ara yeni projeye imza attın.
  2 ... traveler of secret moments
 2. 2.
  O değil de ayakları bebek mezarı gibi o ne amk?

  Yine saçma sapan bir dizidir.
  3 ... sgkli yazar
 3. 3.
  ilk teaser: https://youtu.be/WFuys49lX-c
  1 ... traveler of secret moments
 4. 4.
  Yeni bir dizi sanırım.

  Ulan ben getto da doğdum resmen nasıl kaderim olur?
  2 ... serefsizimbenmaklimagelmisti
 5. 5.
  ipini koparan dizi çıkarıyor mübarek.
  3 ... yazar cizer34
 6. 6.
  Mesajı baştan veren dizi.
  3 ... reading zindani balladi
 7. 7.
  demet özdemir güzel insandır , en dipten başlamış emeğiyle yükselmiştir yüzü de çok güzel insanlara sempatik geliyor erkenci kuş gibi mal bir dizide bile insanlar sevdi onu sesi kendi sesi ise fragmanı izledim iyi iş çıkartacak gibi gözüküyor ki inşallah başarır bu dramda başarılı olursa önü dahada açılır iyi filmlere imza atar...
  bugüne kadar falsosu olmadı aşk-meşk olaylarında fazla dikkat çekmedi can yaman'ın yanında bile onu geçti geride bıraktı ve i şımarmadı bu dramayı başarırsa yeşilçay'ın yerine adaydır...

  bu dizi özdemir için bir şans hemde büyük şans inşallah senaryoda iyidir erkenci kuş gibi cıvıtmaz senarist ,izlemeyi düşünüyorum .

  oyuncuya başarılar ..
  1 ... baris hemen simdi
 8. 8.
  doğduğun ev kaderindir dizisi
  doğduğun ev kaderindir dizisi

  Benzer işler ...
  3 -1 ... traveler of secret moments
 9. 9.
  doğduğun ev kaderindir dizisi

  “Annesinin sevmediğini, elin kızı sever mi?”

  Başrollerini ibrahim Çelikkol ile Demet Özdemir’in paylaştığı Doğduğun Ev Kaderindir” dizisinin ikinci tanıtımı yayınlandı.

  Yapımını OGM Pictures’ın yaptığı, yönetmenliğini Çağrı Bayrak’in üstlendiği, Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun hikayesinden esinlenerek, Eylem Canpolat ve Ayşenur Sıkı'nın senaryasonu kaleme aldığı “Doğduğun Ev Kaderindir” için geri sayım başladı.

  Yakında TV8’de yayınlanmaya başlayacak olan dizi, insanlığın en büyük ve derin sorgulamalarından biri olan “insan kaderini değiştirebilir mi?” sorusunun cevabını arıyor.

  Bu akşam ekrana gelen, Mehdi karakterinin kendi hikayesini anlattığı teasera “Annesinin sevmediği bir adamı, elin kızı sever mi?” cümlesi damga vurdu. Hayatın onu sevmediğini, bağrına basmadığını ifade eden Mehdi yine de içine düştüğü bu durumun nedenlerini sorgulamaktadır.

  Gerçek bir hayat hikayesi!

  “Doğduğun Ev Kaderindir”, gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan senaryosuyla aşkın, hayatın ve aile yaşamının gözle görünmeyen odalarına yolculuk ediyor.

  2. Tanıtım fragmanı:
  https://youtu.be/6DcAuGNcNLg
  1 -1 ... traveler of secret moments
 10. 10.
  isim konusunda napolyon etkileri gördüğümüz dizidir.
  2 -1 ... arananbagyan