1. 1.
  tamamen rant uğruna kentin göbeğindeki bu değerli arazinin harcanması projesidir. nereye giderseniz gidin korkuluk gibi karşınıza dikiliyor kazık gibi sivrilmiş kuleler. lüks daireleri diktiler üst üste; kent planlaması, mimarisi kimsenin umrunda değil. uludağ'ın güzel silüetine bakacakken bu çirkinlik gözüme batıyor artık her seferinde. bu kadar çok daire yapılmak zorunda mıydı acaba, en fazla 3-4 katlı binalar yetmez miydi? sorun yükseklikte değil, o dikilen yüksekliğin yerinde. hiç ama hiç hazmedemiyorum böyle bir durumu. yakışmadı, tıpkı kent meydanı gibi bir saçmalık daha inşa edildi belediye eliyle.
  3 ... umutsuzlar parki
 2. 2.
  bitiş tarihi tam bir muamma olan projedir.
  1 ... forevergreencrocodiles
 3. 3.
  bursa merkezi şantiyeye çeviren toplu konut projesidir, şehrin orta yerinde gökdelen gibi binalar bitti. özellikle kuzeyden gelenler için bursa'ya girerken oldukça sevimsiz bir görüntü çıktı ortaya.
  2 ... volkan2386
 4. 4.
  bursa nın göbeğinde, fomara da yükselen ve türkiye nin en kaliteli toki inşaatı olduğu iddia edilen proje. ekim ayında kura çekimi olmuştur ve hak sahiplerinin dairelerin konumu belirlenmiştir.
  -1 ... forevergreencrocodiles
 5. 5.
  bursa'ya yapılmış en büyük kötülüktür. nasıl ki kent meydanı yapıyoruz diye şehrin göbeğine ucube bir avm kondurup tüm bursalıları ayakta uyuttularsa aynı zihniyet şöyle bir proje gösterip http://yenisafak.com.tr/r...an1117c0ac5116a4123by.jpg
  aslında böyle bir şey yapabiliyor, hem de herkesin gözü önünde. http://www.haberciniz.biz...a-20101209AY366440-01.jpg, tarih sizleri affetmeyecek.
  1 ... diskapininmandali
 6. 6.
  lüks konutların şehrin hemen dışına yapıldığı çağdaş kent planlamacılığına ve güzelim bursa manzarasına çok büyük hakarettir. ama elden ne gelir?
  ... galilee
 7. 7.
  aynı b.kun laciverdi için:

  (bkz: taksim meydanı projesi)
  ... arbutus unedo
 8. 8.
  ucube kelimesinin cuk oturduğu evlerdir. allahım güzelim kenti ne hale getirdiler ya yazıklar olsun !!

  http://galeri.uludagsozlu...-kentsel-donusum-projesi/
  elimden gelse bi bomba ile bu evleri yerle bir etmek ama yapamıyorum..
  ... googleamca