1. 1.
  vergi hukuku dersinde öğrencilere zor soruları dayamış yaz okulunda beraber terleyeceğim hoca.ders aralarında öğrencilerle muhabbet etmesi takdir edilesidir.
  -1 ... doksanüç
 2. 2.
  hukuka giriş dersimi eğlenceli bi şekle sokan hocam olmuştur kendisi.Koca amfide süpersonik *esprilerini sıralayacak ama bunlara gülmeyecek kadar mizah anlayışını sindirmiştir.Diğer hocalara,özellikle hukukçulara bakıldığında değeri bir kat daha iyi anlaşılan sevimli adamdır.Tek dileğim mezun olmadan herhangi bir hukuk dersimize girmesidir *
  ... faithful lover
 3. 3.
  her kayıt döneminde mutlaka bir akrabasını kaybeden ve bu sebeple okula gelmeyen kayıt için imza bekleyen öğrencilerinden büyük küfürler yiyen uludağ üniversitesi kahramanlarından sadece biri...
  ... tttddd
 4. 4.
  ilk önce BiTiA'dan sonra da istanbul Hukuk'tan mezun olmuş sayın hocamızdır.Uludağ iiBF denildiğinde Ankara'da maliye çevrelerinde akla gelen ilk isimdir.Ulusal yayın yapan mali dergilerde akademik yazıları bol miktarda yayınlanmaktadır.
  1 ... firtina
 5. 5.
  2 senedir kurtulamadığım lanet bir hukuk hocasıdır. adamın sağı solu belli olmaz test sınavı yapar 15tane şık koyar sonuna tabi bir de boşluk eğer 16. ihtimal varsa onu da sen yazarsın tabi yapabilirsen.
  1 ... msghacker
 6. 6.
  hukuka giriş ve borçlar hukuku derslerini aldığım haff peltek olduğundan anlaması çok güç olan ama hukuku,okulu ve derse girmeyi sevdiren nadir hocalardan biri.
  ... buss
 7. 7.
  uludag iibf nin en büyük eksiği olan hukuk hocası sorununu bir nebzede olsa çözen tek hoca.
  ... bilgehan
 8. 8.
  uü hocaları içinde en kaliteli hocalardandır.yardım isteyen öğrenciyi geri çevirmez.
  ... cesyjames
 9. 9.
  işletme hukuku dersini çok güzel anlatan verdiği örneklerle akılda kalmasını sağlayan arada matrak olan hoca.
  ... artam
 10. 10.
  gayet sevilesi bir hocadır. ders esnasında, müthiş espriler yapar ama sadece kendisi gülmez. bu daha da komik hale getirir olayı. sınavlarına girilmeyesicedir. z'ye kadar şık koyar.
  1 ... chrlsmnsn