1. 1.
    oytun yapsa borçlu ve trol bir çocuk olur.
    1 ... bad guys will be defeated
  2. 2.
    Hesabımı Kızıma bırakacağım nasip olursa ben de. O yüzden temiz bir nickaltı ve onurlu bir yazarlık armağan ediyorum yavruma. Anasının kuzusu.

Annesinin parıldayan zekasını; güçlü yazım biçimini, üslubunu, kelime dağarcığının uçsuz bucaksızlığını; polemiklere korkusuzca girip her seferinde alnı ak biçimde çıktığını görsün de gurur duysun hep. Böylelikle en iyi biçimde rol model olmayı başarabilirim.
    10 -3 ... essy
  3. 3.
    doğacak evlada sözlük hesabını miras bırakmak

Yok artık ...
    5 -2 ... traveler of secret moments
  4. 4.
    Evlensem direkt hesabı silerim. Bence gereksiz bir eylem.
    2 ... dertler derya olmus
  5. 5.
    "evladin ne yapsin senin eksi 1700 karmali boklu hesabini" sorusunu akla getiren aktivite.

birakiniz cocugunuz kendisi olsun, sifirdan baslasin, sizin devaminiz olmasin, hayatini kendisi kazansin. sizin hatalarinizdan sorumlu olmasin, kazanimlarinizla simarmasin.
    4 ... kapucino
  6. 6.
    Silik olmazsam bırakacağımdır, entrylerim evladıma babasının bir aynası ve yürüyecek yol rehberi olarak kalacaktır.
    1 ... yakuza ibrahim
  7. 7.
    Ben daha Toplu taşıma ortamında ulu sözlük'ü açmaya utanıyorum siz ne hesabından mirasından bahsediyorsunuz allasen ya? Çocuğum olursa yapacağım ilk ve tek iş sözlük hesabımı ateşe vermek olur..
    1 ... empiree
  8. 8.
    Evladımın Uludağ’da yazdığını öğrensem bizzat kendim bacaklarını kırarım onun. Ne demek Uludağ’da yazı yazmak? Dikkat ederseniz yazar olmak demiyorum?

ah ulan misal ben sizi çok özleyeceğim, yavrularıma diyeceğim ki Uludağ diye siktiri boktan bir sözlüğümsü vardı toplumun tüm alt tabakası bu sözlükte yazıyordu falan.
    Öyle işte.
    5 ... daisy jophiel
  9. 9.
    Bırakırsam nemalansın . Güzel şeyler biriktirdim. Kendi adıma hoplayan zıplayanlar oldu çokca. kendi çaresizliklerine baksınlar. Hiç umrumda da olmadı. Kendi adıma şunu diyebilirimki, tek bir nickle geldim, yazdım, çizdim, söyledim. kendim oldum... Hala öyleyim.
    Kimler geldi, kimler hangi nicklerle geçti. şöyle bir öpüyorum seni sözlük. emektarım demem sebebi. Özetle, severim ben burayı.
    1 ... elissa
  10. 10.
    gereksizdir.

kötü şeylere şahit olacaktır.
    1 ... he gulum he he de gitsin