bugün

doğum günlerinde yazılan güzel sözlerdir.

bugün gözlerinde hangi aninin hayali, kulaklarında hangi sesin hasreti, kalbinde hangi sevginin özlemi varsa hepsine kavuşman dileğiyle doğum günün kutlu olsun! * * * *
-iyi ki doğdun lan i*neee

(bkz: samimiyetin bokunu çıkarmak)
pek çok forumda ve internet sitesinde hazır şablon başlıklarından birisidir.

(bkz: sevgi mesajları)
(bkz: bayram tebrik mesajları)
(bkz: komik mesajlar)
dakikalar geçtikçe yaşamdan hiç korkma geçen yıllardan hep gül ne olursa olsun yeni yaşın kutlu olsun.
saat 00.00'da gelen şöyle bir mesaj da olabilir
"ilk ben kutlamak istedim; iyi ki doğdun carpe diem13, iyi ki doğdun carpe diem13, iyiki doğdun arkadaşım oldun, mutlu yıllar sana..."

ya da

"ömrünün sonuna kadar her doğum gününde birlikte olmak dileği ile, iyi ki doğdun!"
yeni nesil cep telefonlarindaki hazir mesaj bolumlerinde yer alan (ingilizce ama napalim) ve bizi buyuk dertten kurtarmamizi saglamis kliselesmis mesajlardir.
gemlige dogru denizi göreceksin, sakın sasirma ma ma ma *
25'e kadar iyi de ondan sonrası sayılmıyor be yavrum. bunu bu yaş günü değil bidahakine daha iyi anlayacaksın.nice sayabileceğin yaşlar demek isterdim ama artık çok geç ufaklık...

kesekagidinin 2008, 25. yaş bitiminde ablasından aldığı acı gerçek doğumgünü tebriğidir. 2009 - 26 yaş bitimi yazıkk ki, ablasının dediği olmuş sayamamıştır.
--spoiler--
doğum günün kutlu olsun, hoş gelmişsin dünyaya, hoşluklar getirmişsin dünyama...
--spoiler--

tadından yenmeyen doğum günü mesajı.
00:00'a kasılması çalışılan ama her defasında 00:01'e denk gelen,
Insanın okuduğunda içini ısıtan mesajlar..
bahçedeki güller solsun,
sensiz bu hayat bilmem neolsun,
spermlerin içime dolsun,
doğum günün kutlu olsun.
dostluk hayatın getirdiği şanstır...iyi ki doğmuşsun, iyi ki varsın. yoksa ben bu kadar şanslı olamazdım!..
Niye doğdun ? bizi masrafa soktun .
"huzurlu, mutlu, sağlıklı, nice senelere inşallah" genelde bu kalıbı kullanıyorum facebook vs. gibi platformlarda *
bazen de sonuna "Allah uzun ömrüler versin" diye de eklerim * *
(bkz: burcucum çok güzel doğmuşsun)*
kişiye özel olması gereken mesajlar.. kalıp mesaj atacağıma hiç atmam daha iyi..
Başlıyorum. "Ahbap bundan .. yıl (buraya arkadaşınızın yaşını yazın) 9 ay 10 gün öne babanın annenle yatak keyfi sonucu fırına verilmenin şerefine, doğum günün kutlu olsun ahbap". tamamen kendi düşüncemin ürünüdür. başka bir yerden almadım.
bu ne lan?

doğduğuma pişman oldum yeminle. arkadaş mısın düşman mı?

--spoiler--
ali veli: dogum günün kutlu olsun ama ömründn bir yıl daha gittiğini sakın unutma her geçen gün Allah'a ne kadar yaklaştigmzı da unutma Allah nice yillara erdirmeyi nasıb eylesin(amin)
--spoiler--
gelecekte torunlarınla mutlu bir nine ol inşallah.

valla bir arkadaşım 25. yaş günümde bana böyle yazmıştı . ama hiç hoşuma gitmedi. bir an kendimi yaşlı bir nine gibi hissetmiştim *
bazıları komiktir.
minareden atlarım doğum gününü kutlarım.
facebookta arkadaşın bana yazdığı anlamlı yazıyı hala unutamıyorum.
(bkz: d g k o)
Adam büyüyor beyler saygı duyun. Bir sene daha geçti kanka.
nice mutlu senlere doğum günün kutlu ve mutlu olsun , d.g.k.o. nice yıllar.
"her yıl yeniden doğman dileğiyle."

güzeldir.
onun doğum günü gelir özel bişey yapmak istersin düşünürsün ve de yaparsın. güzel birşeyler alır yada hazırlarsın gider güzel sözlerle verirsin. mutlu olur senin doğumgününde o napar gelir facebook'tan " doğum günün kutlu olsun" yazar. senin hevesin kaçar lanet edersin...