bugün

her şeyin yumuşatıldığı bir döneme girildiğini nihayet farkettiği anlaşılıyor. dinlerarası diyalogta hakemlik görevi bile alabilir. (ama peşinden dağa-taşa sürüklediği çocuklara ne laflar hazırladı, onu merak ediyoruz.)
kıble diye çine döner bu adam. sure olarak da mao'nun sözlerini okur.
bülent ersoy ezan okuduktan sonra şaşılmaması gereken durum
(bkz: güneş enerjisiyle calısan el feneri)
doğu perinçek'in "komunistler de namaz kılar" gibi enteresan bir açıklama yapmasına da vesile olmuş durum.
rte ve abdullah gül'ün değiştiğine inanıyorsak doğu perinçek'in değiştiğine neden inanmayalım? belki de adam müslüman olmuş dine-imana gelmiştir! değişmeyen tek şeyin değişim olduğunu iddia edenlerin doğu perinçek'in namazı ile de dalga geçmeye hakları yoktur!
ayrıca: (#928443)
şimdi: değiştim mi dedin, e canın sağolsun!
doğu perinçek geçen yıl işçi partisi'nin yeni vizyonu tadında basın toplantıları düzenliyordu,"şu şu kadar Kur'anı hatmettim,aslında anneannem şöyledir,hz.Muhammed s.a.v. şöyledir"gibi şeyler söylemişti.bu minvalde değerlendirirsek paradoks olarak görülmemesi gereken bir perinçek klasiği denilebilir.

kendisinin mazisini hatırlatmama gerek yoktur heralde.isviçre'lerde türkçü,basın toplantılarında müslüman,apo ile yaptığı röportajda barış(!) elçisi,meydanlarda leninist,gazetesinde muhbir.evet muhabir değil,muhbir.çünkü kendisine ve oldukça derin(!)yerlere bağlı aydınlık gazetesinde sürekli birtakım sırlar ifşa edilir,kaynağı da bizzat kendisidir.
namaza ulusal sahip çıkışdır. güldürürken düşündürür.

(bkz: komünizm gelecekse onu da biz getiririz)
rüku ya varırken arkasında milliyetçilerin olmadığından emin olması gerekmektedir.
(bkz: tövbe tövbe)
tayyip gibi her namaz öncesi g.tüne haberci ordusu takmazsa kimseye yorum yapmak düşmez.
ondan herşey beklenir, iktidara geleceğini bilse koyar sakalı allahıma...
herkesi "gerekirse papaz elbisesi bile giyerim" diyen tayyip gibi sanan dallamaların sıçkısı.

kaynak isteniyor, buyurun: http://www.milliyet.com.t.../05/30/siyaset/siy07.html
müslüman olduğu için normal olan durumdur.
allah kabul eder inşallah.
(bkz: allahı kandırmak)
(bkz: tövbe haşa)
oyu yüzde 1 artar. üslubu filan değiştirir, halkı kandırmayı da başarırsa barajı geçer.
apoya gül veren adamın değil namaz kılması, allame-i cihan olması bile benim gözümde gereksiz bir terörist şakşakçısı olduğu gerçeğini asla değiştirmez.

edit:bravo pkk lı devam et eksilemeye.
kendisiyle yapılan bir röportajda "ben namaz kılmıyorum. halkımdan hiçbir zaman gerçekleri gizlemiyorum. ben cenaze namazlarına katılarak cemaatle birlikte duruyorum ve kaybedilen kişiye son görevimi yapıyorum." demiştir.
2000'e doğrusu dergisini çıkardığı yıllarda pkk yandaşlığı yaparken, birden bire ulusalcı kesilip pkk düşmanlığına bürünen ideoloji sahibi insan için normal bir değişimdir.
kresinlikle bir tek tanrıya kuluk edecek oluşundandır. insanın insana kulluğuna karşı mücadelenin öncü neferidir o.
normal bir olaydır.
geceleri xhamster aracılığıyla attıranları çokta ilgilendirmeyen hadisedir.
Hizbullahın namazı kadar namaz.
117 yıl orda yaşasında namazda kılsa kimene orda gebericek sonuÇta.
muhtemelen küçükken babasının elini tutarak bayram namazına gitmesi olayıdır.
güncel Önemli Başlıklar