bugün

evet arkadaşlar sonunda bu denklemi çözmüş bulunuyorum. denklem derken çok saçma veya bana öyle geliyor ama çözüm basit.

çözüm:

öncelikle denklemde yer zaman kavramlarını ele alıp. piye yaklaşık 3,14(bende kıl bir hocayım) verirsek eğer;

*öncelikle yerin ve zamanın yanlış olduğu olgularda kişi kesinlikle yanlıştır. zira doğru kişi yanlış yerde ve zamanda olmaz.

*sadece yer doğru zaman yanlış ise kişi kesinlikle yanlıştır. zira doğru kişi doğru yerde olur.

*sadece zaman doğru yer yanlış ise kişi kesinlikle yanlıştır. zira doğru kişi zamansız ötmez.

yani denklemin anahtar kısmı doğru yer ve zaman. eğer bu versuslardan herhangi biri yanlış ise karşınızdaki yanlış kişidir. basın tokadı yollayın eve.

denklemin diğer tarafı için. e sayısını 2,718 kabul ederekten;

eğer kişi doğruysa kesinlikle doğru yer ve doğru zamandasınız. zira doğru kişi yanlış yerde olmayacak kadar zeki, doğru zamanı tutturacak kadar dakiktir. işte şimdi (bkz: gelini öpebilirsiniz).

özetle: çok saçma bir denklemdir. tek iş doğru insanı tutturmaktır. yer ne, zaman ne anasını satayım. hayır nerde, ne zaman karşılaşmayı istiyorsunuz ki. kişi doğru olsun da isterse araba kazasında karşılaşın saatte dur bakayım gece 04:04 olsun.

edit: oha lan bu başlıkta bir entry vardı, nereye gitti la şimdi o. neyse hayırlısı.

edit 2: buldum başlık şu idi ben yazınca buraya geçti. (bkz: dogru yer dogru zaman dogru insan))
sadece şansa kalmış bir olaydır. şanslıysan umumi tuvaletten çıktıktan sonra da karşılaşabilirsin. şanssızsan ne yaparsan yap bi halt olmaz. ne demiş şair aşk kelebek gibidir onu yakalamaya çalışırsan senden kaçar ama onu kendi haline bırakırsan elbet bir gün gelir ve omzuna konar.
sözelciler için anlatmak gerekirse.
https://twitter.com/cinfi...status/405320147079933952
Imkansiz olan ucleme.Hersey dogru oldugunda zaten ask olmaz.Ask kusurludur.plansizdir.kimi zaman dogru da degildir.
yerin zamanın ve kişinin doğruluğunun ispatlanamayacağı denklemdir. uğraşılası bile değildir.
ütopyadır.
güncel Önemli Başlıklar