1. 1.
  yurdumuzun ilk elektronik müziğe inananlarından biridir.progressive house tarzı diyebiliriz.en son sertap erenerle çalışmaya başlamış.zaman zaman dj ufukla ortak performansları olmuştur.
  6 ... veritaserum
 2. 2.
  19 haziran akşamı harbiye açık hava tiyatrosundaki enfes mevlana'yı anma senfonik programındaki modern semazen'in sıradışı 'şovunda' doğaçlama ürettiği müthişötesi, farklı ve alıp götüren müziği bir albüme koyacak olursa avrupa listelerinde muhtemelen 1 numaraya yükselecek olan usta dj. gidip sordum hangi parça bu; mercan dede'nin bilmediğimiz bir müziği mi diye; 'hayır, murat onu emprovize yaptı, program esnasında' dediler gülümseyerek; 'nee' dedim hayretle... 'duymalıydın' ey sözlük; orient expressions'ın o nefis divan albümünün en baba iki parçası 'istanbul 1.26 a.m.' ve ' beats of pera'dan dahi üstün bambaşka bir şeydi adamın irticalen ürettiği...
  5 ... abra kadavra
 3. 3.
  http://www.muratuncuoglu.com/
  1 ... abra kadavra
 4. 4.
  aytekin kurtla birlikte sertab erenerin eski şarkılarını mix leyip süper bir albüme imza atmış şahıstır aynı zamanda 19 ağustos gecesi electronica global gathering kapsamında süper bir performans sergilemiş aşmış türk dj'yi... saygıyla önünde eğiliyoruz.
  1 ... zuhaaa
 5. 5.
  olmaz olmaz deme nil burak'ın bu 45 liğini nasıl bir mixlemısse beni benden aldı keza sertab'ın sevdam ağlıyor, levent yüksel'ın sultan süleyman'ı da öyledır. dinlenmelıdır. türkıye'nin yetişırdiği en kaliteli dj diyebilirim.

  ha ayrıca hakkında sadece 4 adet entry girildiğine çok şaşırdığım insandır.
  1 ... bodrumtorbası
 6. 6.
  beatport.com da progressive house top 100 de 5 gün önce çıkardığı 'rusty' ile beraber 19.sırada, 'black out ' ile 76.sıradadır efendim..
  ... gunesin aynasi
 7. 7.
  müthis ötesi mix´ler ve track´ler üreten über-dj.
  1 ... ojomo
 8. 8.
  eski sayginligini kaybetmis, artik muzigi para icin yapan Turk Elektronik Muzik DJ'i.
  ... zonderland
 9. 9.
  Tartışmasız türkiyenin en iyi dj idir. Global müzik çevresi ve kültürüyle Türkiyeye cok şey katmaktadır. Indigo'da hemen hemen her hafta çalmaktadır.
  -1 ... nobetci golfcu
 10. 10.
  Birazdan halikarnasta canli performansi baslayacak olan DJ.
  ... maussollos