bugün

mc serkan'ı da bilen nesildir. crazy ossy'i es geçmemek lazım tabi.
(bkz: dj akman ölmüş) efsanesini mutlaka bilen nesildir. -gerçi bunu dinlemeyenler de biliyor ya neyse.-
dj akman'in bir sarkisinda ezanla dalga gectikten sonra cesur muminler tarafindan kursuna dizildigi efsanesiyle buyuyen nesildir ayni zamanda. ic dunyasi biraz karanliktir.
dinlediğim günlere yazıklar olsun. üstüne ismail yk, serdar ortaç da eklenebilir, yanlış mıyım ?
kulaklarında problem olan nesildir.
(bkz: dj akman mc serkan crazy ossie dıgı dıgı)
(bkz: selda) 4. sınıfta öldü haberini almıştım. hürriyet ilköğretim başıma yıkılmıştı. liselilerin bilmeyeceği bir şey değil. şayet hala dinleyen insanlar görüyorum. doğan görünmülü şahinle geçen bir arabada çalıyordu.
okul servisinde zorla dinletilmiş nesil de olabilir.
ben de o nesildenim maalesef, doğrudur.
(bkz: selda) 4. sınıfta öldü haberini almıştım. hürriyet ilköğretim başıma yıkılmıştı. liselilerin bilmeyeceği bir şey değil. şayet hala dinleyen insanlar görüyorum. doğan görünmülü şahinle geçen bir arabada çalıyordu.
Bu nesil Çetin Çetinkaya - Sie Liegt in Meinen Armen şarklısıyla da zehirlenmiştir aynı zamanda.
"Burda!"dır.
seni özlemek, seninle ilk defa vs şarkıları kahretsin ki virgülüne kadar hala biliyor olmaktır. çocukluğumuza tecavüz eden şarkılardı hey gidi.
telefondan son ses dj akman açıp sokakta dolaşıp duran apaçiler de dahil tabi bu nesle.
şu an arsız bela dinleyen nesilden daha iyidir.
mc serkan ve crazy ossie gibi isimler bilinçaltında yer etmiş olan nesil.

http://www.youtube.com/watch?v=4ltYRLwGcxU (sakın seni seviyorum deme lanet olsun senin gibilerine)

(bkz: crazy ossie ne lan)
efsane mi bilmem ama melankolik bir nesil oldugu kesindir kanımca. önyargı sebebidir.
Cash flow - hayata küstüm'ü ezbere bilen nesildir aynı zamanda.
youtube ortamlarinda, "ceza allah'a kufretmis olum, sagopa dinleyin," diyen nesildir ayni zamanda.
evet ben yaptım! Utanmadan söylüyorum. Ben dj akman dinledim.

Peki sen? Hiç mi "dijakmaan fiiit son nefees" diye hönkürerek bir şarkıya başlamadın?

Hiç mi "seninle ilk defa şarkısını" dinlerken ilklerinizi hatırlayıp böğürerek ağlamadın?

Evet evet sen! Hiç mi ''seni özlemek canıma tak etti bir tanem'' diyip isyan etmedin?

Evet, dj akman dinlemek suçsa ben suçluyum...
seninle ilk defa ölüyorum sana
seninle yaşamak istiyorum sonsuzaa diye olmayan sevgiliye isyan eden nesildir.
aynı zamanda underground mixle serviste adeta clubtaymışçasına kopan nesildir.
bu günküarabesk rap dinleyen sikimsonik nesilden zeka olarak farkı olmayan insanlardır. bir siki de nostalji öğesi yapmayın amk.
"seniiiinle ilk defa ölüyoooorum sanaa" diye gezinmiş nesildir. dicey akman fiit son nefes *
kendimden utandım.
O kadar şey arasında hatırlanan.
(bkz: seninle ilk defa)
Ben de Utanıyorum.
Ayrıca
(bkz: dj akman ölmüş)