bugün

Bnm okduguöm yerde hıc oyle bır sey yok. Ama allah o koktuga dusurmesin. Kısa zmaan omce gıttım hala gıdıcem cok ısım var doktor daha konusmaya basladı bnm tamsıyon yerlerde gozum karardı korkudan aşırı korkagım ya yaslanıp yaşlanıp cıkıyorum yaaaa.
Devlette de muayene için 50 lira ödüyorum. Gözlük almak için gittiğimde ödemiştim. Tabi bu sigortasız olmamdan kaynaklı.

Dişçilerde muayene 100TLden başlıyorsa implantın tanesi kaç paradır acaba çok merak ettim.
100 liranın adı mı kaldı, iki bira içsen 100 lira. Bence dişci koltuguna oturmak en az 250 lira olmalı.
Devlette diş hastaneleri bolca mevcut. Ayrica ilçe poliklinikleri de mevcut.
Cerrahi bir işlem oldugu zaman cerrahtan randevu almanizda epey sira beklemeniz gerekebilir bu yuzden özel tercih edilebilir. Özellerde ilk muayene ve ilk röntgen ücretsizdir, yapilacak işleme göre size bilgi verilir isterseniz yaptirirsiniz.
bu dönemde özele giden mi var. devlette dişçi dolu. sırayı problem yapıyorsan randevuyu en yakın küçük yerden al, ben öyle yapmıştım, oturduğum yer kalabalık 50 km civarında küçük bir ilçe daha var, dişçileri de iyi oradan 1 günde hallettim dolgu işini.
ayakta kanal yapan tanıdık var lazım olursa...

koltuğa oturmamayı gerektirir...
Yalandır..tüm özel hastanelerde ücretsizdir..
Devlette ücretsizdir. Yakın zamanda gittim. Özele hiç gitmedim ve mutluyum.

Büyük şehirlerde sıra konusunda sorun olduğunu demişti hala kızı. Bu sefer amasya ya sövmeyeceğim.