bugün

türlü katakulliyi yapıp

yakalanınca onlar bizi gısganiiiyyy

diyecek kadar über zeka akabenin

iddialarından biri.
bende kullanıyorum koyun degilim ama koyuyorum mesela.

not: diş macunu içeriğindeki florur sebebiyle beynimizdeki epifiz bezini olumsuz etkiler. bu etkilere maruz kalmamak için diş macununu yutmaktan kacınmanın bir manası yoktur zira sadece temas yoluylada etkiler sadece diş macunu değil üstelik çeşitli kimyasal deterjanlardada aynı etki mevcuttur. güneşe cıplak gözle bakmak epifizi tekrar harekete gecirir. olumlu etkiler bırakır. Yani diş macununu hayatınızdan cıkarınca hersey harika olmuyor et yemek dumana maruz kalmak vs bileepifizi olumsuz etkiler adam böyle bişey duymuş dilinin döndüğünce anlatmaya çalışmış yazık. Diş macunundan değil o kurbanda yedigin 10 kg kavurmadandır yavrum.
kaynak gösteremeyen götverenlerin 42'de 7 oranıyla bilimsel analiz kastığı beyan.

chp'li söylese ağız dolusu küfredersin ama değil mi?
buna uyarak diş macunu kullanmayalım ve taxi gibi etrafta dolaşalım.evet.

arkasindankonusulanadam
Sayın milletvekilim sonuna kadar haklı bazı çomarlar gibi sürekli eleştirmeyip biraz düşünüyor.
'SURiYELiLERi ALMASAYDIK ALLAH 15 TEMMUZ'DA BiZE YARDIM GÖNDERMEYECEKTi'

artık yüce rabbim adına karar da vermeye başladılar.
insanları koyun yapan akabedir.

diş macunun zararı yoktur.

sadece yüksek oranda florür içeren

yiyecek içecek ve diş macunu zararlı olabilir.

çaresi batı bizi gısganiiiiiyyyyy değil.

florür içerenlerden uzak durmak.

ayrıca akabe hırsızdır çalar.
florur beyni nekadar etkiliyorsa et yemekte epifiz bezini aynı oranda etkiliyor. o süslümanların ellerinden düşmeyen cep telefonlarıda ama diğerlerini bırakmak işimize gelmediği için avrupa bizi gıskaney deyip işin içinden çıkın. evet misvak daha saglikli ama eski donemde yasamiyoruz akil ya hu. artik kadinlar bile sabahin 5inde ise gidiyor o odunla kim ugrasacak eskidende dumanla haberlesiyorlarmis cep tel den daha saglikli gotun yiosa biraksana iphoneu dumana donsene.

ben bunlarin sırf oooo yeah kültürrrr desinler diye sagdan soldan makale arastırıp altyapı olmadan yorumladıklarını ve yarım yamalak bilgiyle ahkam kestiklerini düşünüyorum. kuranı yorumlayamamıs insan okudugu makaleyi nasıl yorumlayacak allasen.
la bütünleşik yaşadığınız telefonlar

diş macunundan daha zararlı

hem de çok daha.

batı bizi gısganiiyy

diyeceğine, sağlık bakanlığı

zapturaptınız altında

emir verin çalışsınlar, üreticileri

denetleyip uyarsınlar

ayrıca tübitak

zikir çeken seccade projeleriyle falan

uğraşacağına, florür içermeyen

milli diş macununu üretsin.

sen böyle bir proje yaptında

hayır diyen mi oldu ?

sonuç : akabe hırsızdır çalar.
ilme ve bilime b*k atmak için yer arıyorlar . Sen kalkıp diş macununu yutarsan veya çok fazla kullanırsan her gün elbette zararı vardır .

Hatta florozise sebep olur . Bu bazen Şebeke sularından da kaynaklı olabiliyor . Köye bakıyorsun mesela adamların tüm dişleri sararmış evet evet tüm dişleri , hatta kararmış ve madde kaybı var . Bu florun zararlı etkisi işte .
Çok fazlası zarar olduğu gibi ideal miktarda kullanımı ise dişlerde çürük oluşumunu engeller . Bu yüzdendir ki tüm diş macunlarında flor vardır . Mesela küçük çocukları ele alalım . Diş çürüğüne yatkınlıkları daha fazla ve ağız hijyenleri de Bi o kadar kötü . Bunun önüne geçmek için kliniklerde florlü macunlar , flor içerikli tabletler ve yine flor içerikli füssür örtücüler kullanılır çocuklar için .

Misvağa gelirsek eğer diş için faydalı ama tek başına yetersiz kalıyor . Eğer misvağı o kadar çok istiyorsanız misvak özlü diş macunları var kullanabilirsiniz . Eğer dediğiniz gibi batının oyunu falan diyorsanız bu macunlar , aynı şeyleri onlar da kullanıyor hatta tüm dünya kullanıyor bu ürünleri . Yani üzerimize oyun falan oynamıyorlar .

Sadece yapılmak istenen , şey bak bu macunlar zararlı eskiden peygamberimiz böyle yapmış bak daha sağlıklı bu misvak batının oynuna gelmeyin ve kullanmayın onların ürettiği macunu . Kardeş sıkıyorsa bunları kendi ürettiğin cihazdan yazsana buraya hatta çözüm önerilerini de yaz yakında flor değil diş çürüğünü engelleyecek başka bir madde keşfedip bunu piyasaya sürecem desene . Anca zırva .
bir akpliye yakışan tespit. meeee kardeş meeee !

http://odatv.com/koyun-gibi-yapiyor-2309171200.html
Karar veremedim şimdi, akp mi daha zararlı diş macunu mu?

Neyse ben dişlerimi akp ile fırçalayıp oyumu da diş macununa atayım bari..
gün geçmiyor ki bir akpli mallığı daha yaşanmasın. hiçbir bilimsel kanıta inanmadığı halde onun dışında atmasyon ne varsa her boka inanan embesil mal tayfası.
diş macunundaki florür insan beynini amiyane tabirle mallaştırır. bir makalede okumuştum ama çok olduğundan nedenini tam hatırlamıyorum. dolayısıyla önermenin doğruluk payı vardır.
--spoiler--
Misvak imparatorluğu böyle kuruldu
--spoiler--
dis macununu yiyen bir moronun aciklamasi.
Ülkede diş fırçalama alışkanlığının yerle yeksan olduğunu göremeyen kişi beyanı.
Ayda bir diş fırçalayan mahluk, bu ülkede, fırçalama alışkanlığım var deyip övünüyor, bunu bilmez misiniz?
Adam, koyun gibi olmamızı, eğitim eksikliklerine, yönetim defolarına, kitap okumamaya, düşünmemeye bağlamıyor, diş macunu diyor!
Yav he hee diş macunu!
" hele bir meleyesim geldiydi " dedirtir. meğer ondanmış.
diş macunu pişmanlıktır.
Bunu söyleyen müşterilerin azalmasına çözüm bulmaya çalışan bir protez diş imalatçısı galiba.
belli ki akabeli bir hırsız kardeşimiz

pardon din kardeşimiz

misvak ithalatı falan yapacak.

lan yobazlar onun yerine

içinde zararlı madde olmayan

diş macunu üretin

veya

zikir çeken seccade, kıbleyi gösteren tesbih

organik bilmem ne suyu işleri

veya

batı bizi gııııs ga nü yüüüür e devam.
Koyun koyun dediniz biz de koyduk. Hahahahahaha...

Hep akpliler mi diyecek amk. Azıcık da biz diyek.
yallah misfaka.
gerçeği yansıtmamaktadır. bu ülkede diş macunu ile arası olmayan kesim koyun tabirine daha yakın. gene diş macunu kullanımı en yüksek ülkelerin halkları da bu tasvir dışında kalıyor.
şimdi herhangi bir gün ben yatağımda uzanmış, ortaçağda bir kadın olduğumu, yaşadığım şehrin dokusunu falan düşlerken aniden kendimi bu ortaçağdan fırlamış hıyartonun beyanatı sayesinde düşlemeye hiç gerek kalmadan 2017 senesinde (21.yüzyılda) ortaçağda buluveriyorum. bu hükümet vallahi hizmette çığır açtı. bi de beğenmezsiniz...
güncel Önemli Başlıklar