bugün

son zamanlarda eczane camlarında görmeye başladığım hede. benim gibi, diş macunlarının yeteri kadar beyazlatmadığını düşünenler için farklı bir çözüm olabilir gibi. şöyle bir araştırdım. şekli kalem gibi. içinden jel gibi bir şey çıkıyormuş, ince bir tabaka halinde sürüyormuşuz. 30 saniye kadar bekliyormuşuz ve beyaz dişlere kavuşuyormuşuz. ne kadar doğrudur bilemem ama deneyen veya hakkında daha detaylı bilgiye sahip olan da beri gelsin.
denemeden işe yaramayacağını bildiğin şeylerden bir tanesidir bunlar.
işime yaramayacak hede.
(bkz: günde 1-2 demlik çay içmek)
(bkz: sigara kullanmak)
(bkz: her gün düzenli kahve tüketmek)
eğer dişinizi beyazlatmak istiyorsanız bir diş hekimine gidin.
garanti ve daha sağlıklı bir çözümdür.
bazı kişiler için gereksiz.

benim peder ağzımda diş bırakmadı döve döve, dedemin eski dişlerini takıyom valla ahaha.
dişlere zarar verebilecek üründür. en iyisi, konusunda deneyimli diş hekimine görünmektir.
size vaadettiklerine kapılıp diş sağlığını tehlikeye atmaya değmeyecek üründür. keza diştir bu şakaya gelmez. dişleri eriten diş macunlarını da duyduk zamanında. insanlar beyaz bir gülüşe kavuşalım derken sağlıklı dişlerinden de oldular.
bazıları kauçuktan yapılmaktadır. diş üzerindeki sararma efektlerini bir nevi silerek temizlemektedir. diş fırçasının temizleyemediği bu lekeleri temizlemekte dişleriniz düzgünse oldukça başarılıdır. dişlerin herhangi bir nedenle yamuk ya da yüzeyine temas etmek zor ise bu noktaları temizleyememektedir. diş hassasiyeti ve çürüğü olanlara bu ve benzeri beyazlatma yöntemleri tavsiye edilmemektedir.
geçen hafta diş hekimine gittiğimde, bana tavsiye etmediği ürün. aslında amacına ulaşıyormuş bu tarz ürünler ama diş minelerine zarar verdikleri için ileride diş ile ilgili rahatsızlıkların artması çok yüksek bir ihtimalmiş.
muhtemelen kirli bir duvara boya yapmak gibi bir durum oluşturacak bir alettir çünkü fırçalayarak beyazlatılamayan dişleri beyazlatmak anca üstünü kapatmaktır ama ne kadar sağlıklıdır bilemiyorum.
50 lira para bayıldığınız ürün.

Öncelikle belirteyim, beyazlatayım derken dişinizden olmanız işten bile değil.
Açıkçası bu tip ürünleri tavsiye eden, kullanımında sorun görmeyen bir dişçi var ise kesinlikle amacı sizi dişinizden etmek, paraları cukkalamak.

Dişinizi fırçalayın, diş ipinizi kullanın, gerektiği yerde ağız bakım sularını da eksik etmeyin lakin böyle ne idüğü belirsiz şeylerle amacınıza ulaşamazsınız. Tüm ağız bakımınıza rağmen dişlerde beyazlık yoksa bu sizin elinizde olan bir durum değildir. Sarılığınız da doğuştan size miras. Elden ne gelir. Gülücük.
guaj boyayla boyayın daha kalıcı olur.
dişlerin ırzına geçtiği söylenen kimyasal bir üründür. kullanmamak gereklidir.
güncel Önemli Başlıklar