1. .
  şehrazat ki; hepimiz tanıyoruz biliyoruz her şeyini, fiyatına kadar. ee bunun dizisi de tuttu ya şimdi, bizim meksika dalgası manyağı dizi yapımcıları da artık her bağyan baş karakteri buna benzetmeye çalışmışlar. şimdilik benzerlik sadece fiziki, yakında fiyat/performans benzerlikleri de çıkabilir.

  örnek istiyorsunuz biliyorum. menekşe ile halil diye bir dizi türedi, oradaki hatun biir, bir de yine kanal d dandik dizi furyasının içinde zoraki koca mı ne var ondaki bağyan da aynı. örnekler artacak biliyorum.

  not: üç diziyi de izlemiyorum, reklamlardan gözüme çarpan bunlar yeminlen.
  1 ... paradigma
 2. .
  hepsinin gözleri de inek gibi bakmaktadır. ayrıca soğuk tipleri itibariyle sehrazat ablalarının gittiği yoldan devam ettikleri görülmektedir.
  ... invincible
 3. .
  (bkz: tirt diziler)
  ... sassy girl
 4. .
  saçlarını 2 yana ayırıp toplayan hatun kişilerin oluşturuduğu ekoldür. ama bu ekolün öncüsü sehro değil emine s beder ve ören bayandır.
  3 ... taharetmuslugu
 5. .
  "senaryo gereği esas adam bir bozukluk çıkarsa da ben de ona inek inek bakıp trip atsam" ekolüdür. bunlar ne zaman barışıp dünyaevine girecek diye bekleyen izleyici de reytingleri artırarak kanalın amacına ulaşmasına yataklık eder. çünkü mutlu son kesinlikle son bölümde olacaktır.
  ... paranoyak sizofren