bugün

ağlatır adamı. mesela yaz sezonu girince deniz karakteri bıçaklandı ya hatırla sevgili'de oturdum ağladım, zırladım. ertesi gün kpss vardı bir de. neyse sınav girdim döndüm. bir de ne olsun barış akarsu kaza geçirdi. ona da ağladım. sonra düşündüm sanal karakterler ölmez aslında. aslında hep kendimize ağlarız. yalnızlığıma ağlarım. ama barış'a deli ağladım.
(bkz: ruhu şad olsun)
(bkz: Süleyman Çakır ın cenaze töreni).
"daha fazla senaryo uyduramiyorum, dizi yakinda bitecek, sonra vay ben duymadim vay ben bilmiyodum demeyin" sozlerini ima eden senaristlerin eseridir.
(bkz: gencosuz bir hayat düşünemiyorum) *
bu adam ünlendi g.tü kalktı; zaten para da yok; en iyisi biz bu karakteri şutlayalım da yeni bir yıldız bulalım, düşüncesinin sonucudur.
dizikolik entelin bunalıma girmesine sebep olan durumdur.
genellikle reytingleri azaltan bir durumdur.
baska bir dizide oynayacagının habercisidir.
yönetmenle kavgalı oyuncu...
(bkz: çakır)
heroes un 3. sezon teaser ında pek belli olmasa da hiro nakamura nın duvara sabitlendiğini görüyoruz. http://www.heroeswiki.com da, spoiler olarak hiro nun öldüğü yazıyor. tabi doğru olup olmadığını sezon 3 te göreceğiz.

tanım: heroes dan masi oka nın ayrılması.
doğal olandır, insana hadi bee ee ama şimdi n'olacak izlenimini bırakır, 2 bölüm sonra diziye tekrardan kaptırıp kendini karakteri hatırlamaz bile...

şöyle de bir olay vardır ki, prison break denen ibne dizi, en sevilen karakterleri hep acaip acaip öldürmüştür... adama sinir krizleri geçirtmiştir...

(bkz: sarah tancredi) *
(bkz: john abruzzi) *
game of thrones'ta vakayı adiyedendir.
Sela verdirip helva dagitanlar bile cikar.

(bkz: kurtlar vadisi cakir)