bugün

evde oturup da annesinin yanında aynı kadınlar gibi yada varsa kendi odasında dünyaya kulaklarını ve gözlerini kapatarak dizi izleyen erkeklerin gizli bir eşcinsel ve gay olması olasılığı yarattığı üzre meydana çıkan gerçektir.

yani öyle ya kim diyebilir ki dizi izleyen erkeklerde ki sağlam adamlık oluşunu değil mi?, adam dediğin adam hiç dizi film izler mi ki bir kere sizin mantığınız alıyorsa bende tamam diyeceğim susup harbiden!, yani iş öyle bir kıvama geliyor ki bazen güler misin ağlar mısın memleketi bunlar anne baba olacak diye düşününce insan irkilmiyor değil yahu!. neyse ama şaka değil bunlar, kumandayı bırakın da biraz kızlara takılın derim nacizane olarak ayıp oluyor!.
spartacusteki barcaya hayransa olması muhtemeldir aksi halde malesef.
(bkz: bu sefer güldürmedi adnan)
olabiletisi yüksek. erkek dizimi izlermiş. direk soğurum şahsen.
erkek adamın erkek sevgilisi olur.
türk dizilerinin büyük bir kısmı kadınlara hitap eder, erkeklerde kadın çenesini çekmemek için mecbur o diziyi izler. eğer bir erkek adını feriha koydum gibi diziyi hiç kaçırmadan izliyorsa onda vardır bir sorun.
ilginç bir iddia.

gayliğin kitabını ben yazmış olabilirim o zaman.
başlıktan yazar tahmini yapmak konusunda artık uzman olduğumuzu gösteren saçma iddiadır.
süper bir tespit, demek ki homofobik olanlarında gizli gay olduğu doğru bir tespit. efenim malumunuz bizim ülkenin yüzde doksanı dizi başında. bu dizi başında kilerin izlediklerine bakarsak ve izleyen erkek sayısına bakarsak sonuç ortada. türkiye gaylarin en çok olduğu ülkelerden biridir. *
ilginç iddia. yaklaşık 10 yıldır yabancı dizi izlerim, ama bir defa bile bir erkekten hoşlanmadım. ve on yıl içerisinde yüzlerce kızla yattım. acaba ne kadar gizli bu gaylık.
o zaman çoğu türk babaları da gizli gaydir.
töbe töbe manyak manyak konuşmayın lan.
Öyle bir söylenti var.
güncel Önemli Başlıklar