bugün

saçma bir tiktok akımı. youtube'da denk geldim trend videolarda. bu ne amk..

https://www.youtube.com/watch?v=WsYBzfM9D30
belki var hıı belki var.

vurmayın nolur.
Bunları nereye koyuyon.

https://www.youtube.com/watch?v=ZzMpBAmzoUU
belki var hı belki var.
Az önce denk geldim buna.allaha şükür sosyal medya falan kullanmadığım için korunuyorum bu tür şeylerden. bayadır sözlüğe de girmiyordum neyse az önce bi gordüm actım o videoları beynimden dumanlar cıkmaya başladı yine.bu videoları ceken insanların gercek olduklarına inanmak istemiyorum

(bkz: başkası adına utanmak)
(bkz: tiktok kapatılsın)
bence pavyon patronları tiktogu yasaklatmazlarsa birer birer kapanacak ve emekçi kadınlar işsiz kalacaktır tiktok da yorumlara bakin herkes geometriye ne kadar ilgisi varmış üçgenler vs adamın biri boşa dememiş bir ülkenin gelişmişlik seviyesi için kadınlarına bakın diye!!!
Bir insan daha ne kadar özürlü olabilir merak ettiriyor.
görsel
Sözlükte bu akıma kapıldıysa ortalık karışacak vaziyet alın...
Şimdi izledim.

Çok tatlılar.. Dert yok tasa yok kafalar bi milyon...

Valla ben bile inandım..

Belki ejderhaları vardır ..
bir an önce tükenip bitmesini istediğim akım. sağım solum önüm arkam eskiden sobeydi şimdi sanki ejderhası var replikleri. kusabilirim. bide yeterince kusmukluk bi olay değilmiş gibi instagramda her yerde, açılan değil de saçılan kızımız hanife gürdalın tiktoku. onun ejderhası olabilir ihtimal veriyorum aslında. ama yine de sinir sistemimde uzun süreli yatışma sağlayamıyorum izledikten sonra. en berbat kısmı da sondaki bebebebebe kısmı.
Havalara bakmıyoruz, belki ejderhanız da vardır. yeminle vardır inanıyoruz. düşün yakamızdan allah için.
Ne bu?
Şimdi seksi bir müzik eşliğinde, kıvıran seksi karılar falan tamam da bunların erkekleri kavat oluyorlar değil mi?
Tiktoku çıkarana bidaha sövdüm. Sonra bidaha sövdüm. Sonra bacısına sonra inci sözlükten çıkma olduğum belli olsun diye annesini didik didik ettim. Hala gerginim. Bunu yapanlardan birini tutup annesini taramak istiyorum.
diyorlar ki bu ülkenin reset düğmesi yok. belki var ha belki var? (a)
sabah sabah yazarların uyanır uyanmaz görüp te cringe olması için uplatılan başlık.

belki evde komodo ejderhası besliyor, olabilir yani.
Belki vaarr hıı belki vaaarr ss.

Sabahtan beri iç sesim bunu tekrar ediyor sözlük durup dururken aklıma geldi gitmiyor da amk nasıl unutucam lan?
Artık kusma getiren replik.
güncel Önemli Başlıklar