bugün

(bkz: yurdumun her köşesi cennettir)

edit: başlık başıma
benden önce 2 entry daha vardı burda.
gerekli yatırım zamanında yapılsaydı belki olabilirdi. ama iş işten geçti artık.
ulan başlığa bak , entrye bak.

yani direkt '' ben provakasyoncu salağın tekiyim '' diye bağırsaydı ,belki niyeti bu kadar anlaşılmazdı.
paris'ten bir kare.

[görsel ]
ön yargılarımızdan kurtulup güzelliklerini kabullenmemiz gereken şehir. * * *
(bkz: cennet vatanım)
ha ayrıca diyarbakır hakkında: gündüzleri mezarlığa geceleri ise gerdanlığa benzer derler.
hani gece ışıl ışıl. gerdan şeklinde evler dizilirmiş, gece uzaktan baktığında çok güzelmiş falan... tabi hiç gitmedim şimdiye kadar oraya ama gitmek de isterim tabii.
diyarbakırdır, ameddir, bilmem sorunumuz yoktur severiz.
türkiyemin her konuya fransız kalmasından mı böyle bir çıkarıma ulaşıldı acaba diye sormaktan kendimi alamadım.
diyarbakır amed değildir. diyarbakırdır efendim öncelikle bunu anlamak lazımdır. sırf bu sebepten gelişmemektedir. orasının bir türk toprağı olduğunu asıl halkı kabul etmez.

eminim bu entry'nin altında onlarca entry girilecek, eksileyecekler filan, bir kaç şerefsiz yüzünden her şeyi diyarbakır'a mal edemezsiniz diye, mesajlar da gelir.

ederiz efendim, siz vatan hainlerini besleyip, vatan haini yetiştirdikçe, biz de oradan çıkan bütün hainler yüzünden herşeyi diyarbakır halkına mal ederiz.

beyin yıkamadan ne zaman genç nesil yetiştirilmeye başlarsa, o zaman adam olabilecek şehirdir.

şu haliyle bana kalırsa, yatırım yapılmasın, vatana hainlik eden pkk yandaşları açlıktan ölsün.

insan olana insan gibi muamele edilir, ama kanında bi hayvanlık varsa, o zaman iş değişir kardeş.
diyarbakır'a söylenen o lafın başka bir anlamı var bence.
güneydoğunun parisi hakkında hem diyarbakıra hem de gaziantep e denmektedir. o konuda tam emin değilim.
baydemir türkiye' nin sarkozy sidir gibi önermlere gebedir.
(bkz: oxford vardı da biz mi okumadık)
serbest çağrışım.
asıl söylenmek istenen diyarbakır kürdistanın başkentidir.
ve benim asıl söylemek istediğim de şunlardır:
(bkz: NAH)
(bkz: ybsg)
(bkz: hatta ananı da al git)