bugün

Kuzeyli bir insan olaraktan küçüklüğümden beri hep merak ediyorum doğuyu, doğu insanını falan. insanlarıyla konuşup tanışmayı seviyorum fırsat buldukça ama hiç gitmedim umarım gezmeye gidebilirim. Yemeklerine bayılıyorum.
Geçen sene gittim Diyarbakır’a. Köylerini bilmem ama merkezi Çok güzeldi. insanı da fena değil misafirperver. Belki de zırhlı polis panzeriyle gezdiğimiz için her yerde kapımızı açmış olabilirler.
hdpli teröristlerin oy deposu olan gereksiz bir şehre gitmektir. umarım gitmek zorunda kalmam.
geçmişte çermik, ergani'ye gitmişliğim mevcut.
sanıldığı gibi terör yuvası değildi.

gerçi bu üç ilçeye diyarbakır'ın içindeki devletin kaleleri de diyorlarmış.
lice, bismil, silvan'da durum nedir, nasıldır bilemiyorum.

ancak gerekirse oralara da gidilir.
Gelin kardeşim korkmadan gelin çoğu insan işinde gücünde burada .Farklı cenahlar siz onlara ulaşmak istemedikçe onlar size bulaşmaz devlet burada tüm gücüyle burada. Gelin ki terörün yarattığı korku ortamı kırılsın. Bu arada müthiş bi4 gece hayatı var olaylar bu tür semtlere hiç uğramadı fakir semtin insanları esir alındı durum iste böyle Nişantaşından selamlar.iyi yazdım ama oradaymış gibi.
Tam 2 yıl önce gidip uzun hasan'ın ruhuna el fatiha okuyup döndüğüm eylem

Her taraf da selçuklu sembolü ile dolu zaten.
Kadim türk şehri malesef son elli yıldır kürtleştirildi.
(bkz: kendini afişe etmek)
tarihi yerlerini gezip görmek için diyarbakır'a gitmektir. gece 10 gibi yola çıkıp sabahın ilk ışıklarıyla diyarbakır'da olmaktır. bakalım nasıl bir yermiş.
güncel Önemli Başlıklar