bugün

kürt devleti'ni kurdurmakta amerika'ya yardım edecek başbakandan son inci. Milliyetçi geçinenler akp'ye oy atmaya devam edeceklerse eğer bu açıklamaya rağmen kendilerine daha milliyetçi bir parti öneriyorum. (bkz: DTP) Gerçi onlar kürt devletinin başkenti diyarbakır tezini başbakan kadar rahat dile getiremiyor.
cevap olarak "diyarbakır ancak cumhuriyet in merkezidir ve oyle kalacaktır" verilerek kapak edilesi cumle.
tayyip'in amerika'ya yaranacam derken kendini çıkmaza sürüklediğinin bir göstergesi daha. zorla oy kaybetmek istiyor resmen. kendi kendini bitirmek böyle oluyor galiba. güzel oluyor.
zamanında söylendiğinde bazılarınca göz ardı edilen ancak günümüzde ne kadar vahim olduğu daha iyi anlaşılmış bir sözdür. abd, malesef amacına yaklaşmaktadır.
Yaşananlar Osmianlının son dönemlerini hatırlatıyo.
O zamanda bi Damat Ferit vardı.
Şimdi de RTE.
eğer kulaklarım ile ilgili bir sorunum yok ise bop un merkezi yapacağız değil bop içinde bir yıldız, bir merkez olabilir diyor. demek bazı yazarlarımızın duyma ile ilgili bir sorunları var. veya kıçından anlayıp ona göre yorum yapma. iki cümle arasındaki farkı anlayamayan şahsıma özel mesaj yolu ile başvurabilirler.
teroristbasına sayın denmesini , sehitlere kelle denmesini yutan bu millet bunu da yutar .
oy oranı %60 ' a cıkarsa sasırmam .
akp'li tayyip erdoğan'ın bir daha ki seçimlerinde oy oranlarının artmasında büyük rol oynayacak olan sözdür. adam çözmüş bir defa türk milletini. o da biliyor kendisine oy veren cahil kesimin "büyük ortadoğu projesi"nden haberinin olmadığını, o yüzden saçmalıyor ki bir şeylerin farkında olan kesimler kendisine yüklensin, cehalet ise; "aaa bu adam çok yükleniyorlar, haydi oy verelim" mantığı ile kendisini göklere çıkartsın. yani sustum adlı yazar arkadaşın da yukarıda belirttiği gibi bu millet o kadar lafı yuttu, bunu da yutar.
rte beyanatı. evet planlar burada,bush'la anlaşmamızın metni burada, bop'un tam merkezi şu koordinatlar demesini bekliyor bazı insanlar emin olmak için. daha ne desin başbakan ya? tek beyanı bu da değil ki. (bkz: bop eşbaşkanı)
bu açıklamayı yapan kişinin doğrudan savcı zekeriya oz tarafından sorgulanması gerekir. ben, bunu söyleyen insanın ergenekon çetesi ile bir ilişkisi olabileceğini düşünüyorum. belki de aranıp da bir türlü bulunamayan ergenekon'un lideri, "bir numaranın" ta kendisidir bu şahıs, ne dersiniz.

ayrıca bunu diyen bunu da dedi..

(bkz: biz bop un esbaskanlarindan bir tanesiyiz)
soyleyene "sen bop ne biliyor musun da bu cumleyi kuruyorsun? ha pardon biliyorsun, sen de onun bir parcasısın, hatta seni o koruyor" diye cevap verilebilecek cumle.
bop eşbaşkanı olduğunu itiraf eden tayyip erdoğan'ın abd planı doğrultusunda kürt açılımı'nı başlattığına dair delillerden birisidir.
(bkz: kürt açılımının amerikan projesi olması)
yüce divanlık bir beyandır. zira o proje bölge ülkelerinin bölünmesiyle hayata geçirilecektir.
http://www.youtube.com/watch?v=lGjur8V07hE