1. 1.
  6 mart 2010 diyarbakırspor bursaspor maçında gözlerden kaçmayan durum. her ortama istiklal marşı zorunluluğu getirince böyle oluyor tabii.
  3 -13 ... abi deme lazim olur
 2. 2.
  vatan hainlerine özgü davranış biçimi. *
  6 -2 ... bad blues band
 3. 3.
  küme düşmeyi fazlasıyla hakeden bir takımın davranış biçimi.
  5 ... feher
 4. 4.
  siktirsin gitsin ligden dediğimiz şerefsizlerdir. istiklal marşında yuhluyorlardı. kusura bakma sözlük bunlar orospu çocugu. kimse aksini anlatmaya kalkmasın. sevmiyorumlan bu bokspor takımı.
  6 -4 ... delifisek
 5. 5.
  Aslında lig maçlarından önce istiklal marşının okunması gibi bir resmiyet yok...Milli marşlar yalnız milli maçlardan önce okunmalıdır. Fakat Yıllar evvel yapılmaya başlanan sonrasında kaldırılamayan ve hali hazırda adet olmuş bir olay lig maçları öncesi istiklal marşı okumak bu sebeple herhangi bir resmi ceza uygulanması falan söz konusu olamaz lakin ben çok sağlam küfür ederim böyle bir yavşaklık yapanlara bi sktirin gidin başka ülkede yaşayın her sene ağlama ile devlet desteği ile süper lige çıkıp nemalanıyorsunuz düşün desemde biliyorum ki bir sene sonra açılımdı halk futbolla alakadar olsun falan fişman diye gene geri çıkartırlar sizi türk futbolunun sırtında kambursunuz kapanırsanızda kurtuluruz umarım... Sonra çıkıp kürtler ile PKK'yı ayrı tutun falan fişman geyikleri yapıyorlar. Dağdan inip mi maç izlemeye geldi bunlar... bunlar orada yaşayan halk değil mi ?

  (bkz: bsg diyorum size bsg)
  4 -3 ... yok artik daha neler
 6. 6.
  Kuzey Irak Bölgesel Kürt Süper Ligi'nde mücadele etsinler. Bağıra bağıra anıra anıra okusunlar, eğer bir milli marşları varsa.
  6 -1 ... ikaperno
 7. 7.
  sözde protesto. bir bok yediklerini sanıyorlar. üç vakte kadar kuzey ırak'a gidin.
  2 ... karanlikta gozluk takan manyak
 8. 8.
  her diyarbakırsporluya bir bayrak direği hediye ediyorum. hani bakınca sesleri kesiliyor ya madem bu kadar hoşunuza gitti alın içinize sokarsınız.
  2 ... piskopatdeli
 9. 9.
  (bkz: çiğ süt emmek)

  (bkz: yediği kaba sıçmak)

  (bkz: vatan hainliği)
  -1 ... kapucino
 10. 10.
  bursa'da ırkçı tezahüratlara maruz kaldıklarını ifade eden diyarbakırsporluların haklı bir yanının kalmadığının göstergesidir. ligden ha siktir diyoruz ha siktir.
  4 -1 ... 3 korner 1 penalti