1. ?.
  lig başladığından beri yapmadığı rezalet kalmayan ama buna rağmen hala ciddi yaptırım almayan diyarbakırpsor'un bu rezaletleri yaparken kimden güç alıyor, nasıl bu kadar haddini aşıyor diye düşününesi durumdur.

  en son bursaspor maçı rezaleti ile ciddi şekilde lig içinde oyuncularının can güvenliğinin olmadığına şahit olduk.
  istiklal marşını okumamak gibi bir adiliği zaten bahis bile etmiyorum.
  daha önce ise bir kaç maç yenilip ağlamıştı bunlar.
  hatırlanacağı gibi tff'yi tehdid etmiş, ligden çekiliriz falan demişlerdi.

  peki bu adamlar bu kadar haddi kimden alıyor.
  gücü kimden alıyor.
  açılım derken bu adamlara bu gücü oy için birileri mi veriyor.
  yoksa daha kirli oyunlar mı var.
  zira akla şu geliyor hemen;
  http://www.nethaber.com/P...akirspor-icin-PAMUK-ELLER

  başka bir ülkede olsa bu takım anında ligden ihraç edilirdi, düşürülürdü.
  ama ülkemizde garip şekilde birileri tarafından hala taviz verilmeye ve sırtlanmaya devam ediliyor.
  ... cekilin bakayim
 2. 1.
  doğu'nun futbol takımlarına hakemler tarafından zamanında çok büyük haksızlıklar yapıldığına defalarca bizzat şahit oldum.son diyarbakır bursa maçında çıkan olaylarda bursa'nın da hiç hatası yok muydu acaba?bursalı taraftarların ilk maçtaki tahrikleri örneğin. Lakin diyarbakırsporun maçlarının ekseri olarak olaylı olması insana; ulan hırsızın hiç mi suçu yok? Diye düşündürüyor. Söylediğim gibi doğu'nun takımlarına zamanında büyük haksızlıklar yapıldı ama artık bunun arkasına sığınmayın lütfen,bunlar geride kaldı. Diyarbakırspor ligde huzursuzluğa sebep oluyor ve başkanları bile bunda suçu hala başkalarında arıyor. Türkiye Cumhuriyeti birkez olsun bir konuda da aciz kalmamalı ve bu takımı ligden düşürmelidir.
  ... lark in dark
 3. 2.
  insan haklarını kürt milliyetçiliği ile özdeşleştirenlerdir.
  ... david addison
 4. 3.
  Sözlü tahrikler her zaman olmuştur, olacaktır. Fakat madem diyarbakır büyüklüğünü bilen bir camia olmak istiyorsa böyle yapmamalıydı. Bu yaptığı diyarbakırı katettiği mesafelerden çok daha gerilere götürmüştür. Ne güzel yapmışsınız pankartlarınızı. Asın onları dursun sizde sözlü tezahurat yapın bursalılar gibi madem. Biz türkiyeyi sizden çok seviyoruz diye pankart açıp sonra da türkleri taşlamak pek tutarlı bir davranış gibi gözükmüyor. Ayrıca yok fb gs maçı diyorsunuzda, sahaya kaya attınız be kaya! Keşke onların taraftırları kadar olabilseydiniz. Bursa-Bjk taraftarları da birbirlerini sevmez fakat sizin gibi de yapmazlar. Kardeşlik deyip duruyorsunuz. Bu mu kardeşliğiniz. türkiye de kulüpleri cezalandırmak için federasyon mevcut. ceza yı kesmek ne diyarbakır taraftarına ne de herhangi bir takım taraftarına düşer. Bari sahada terör estirmeyin.
  ... hamsitadindavatoz