bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. ?.
  türk marşından sonra kürt marşının okunmasından belli olan durumdur.
  4 -1 ... ispinoz
 2. ?.
  günah keçisi olarak sadece diyarbakırspor taraftarı ilan edilmemeli. objektif bakılmalıdır olaylara.
  --spoiler--
  şimdi insanımız çabuk unutuyor ve kızıyor ancak olay tek taraflı değildir. taa 2009 yılında bursa maçında yine olaylar çıkmıştı taraftar kızgındı zaten birbirine ve böyle bir durum bekleniyordu. kabahat tek taraflı değil yani. kızıyoruz ediyoruz da sporu bile doğru düzgün yapamadıktan sonra biz neyi düzgün yapacağız. spor kaynaşmayı sağlamadıktan sonra ne yaptığımızı sanıyoruz ki. birbirimizi suçlayacağımıza birbirimizi anlayıp hep beraber maçlarımıza gitsek taşkınlık yapanlara el birliği ile prim vermesek sorun çıkmayacak. ancak herkes kavga peşinde. başına bir şey geleceğini anlasa kimse kalmaz ortalıkta yalandan yiğitlik kolay, işte oluyor maalesef böyle şeyler. bir taraftan bakınca diyarbakır ı zamanında maçta ıslıklayıp olmadık tezahuratlar yapan bursa taraftarını görüyorum. bir taraftan bakınca bunlara karşılık için çıkan olayları ve olmadık tezahuratları görüyorum. kim ne derse desin bursa nın daha önce başlattığı olayları diyarbakır taraftarı sürmüştür. herkesin maç ahlakına sahip olması sağlanmalıdır. çenesini tutmayı başaramayanlar etek giyip evde dedikodu yapsınlar tribünlerde kavga çıkarmasınlar. bu lafı önce bursaspor taraftarına söylüyorum sonra diyarbakırspor taraftarına. spor bu değil. küfür çözüm de değil.
  --spoiler--
  ... pala dayi
 3. 1.
  1. dönem bursa'da yapılan maçta bursaspor'un tribün grubu texas, tribünde büyük türk bayrağı açtı. bu durum diyarbakırsporlu taraftarları neden gocundurduysa o zamandan beri içlerinde bir hırs beslediler ve cumartesi günkü maçta patlak verdi. be evlatlarım siz türkiyenin süper liginde mücadele ediyosunuz ve türkiye topraklarında yaşıyosunuz neden türk bayrağını inkar ediyorsunuz. kendi bayrağınızı korumak için başka milletlerin bayrağını sabote etmenizin bir anlamı yok. ne yapsanızda ne etsenizde o bayrak altında hep karınca gibi kalıcaksınız.
  2 -2 ... blow
 4. 2.
  bazı yazarımsı kimseler tarafından diyarbakırda çıkan olayların sebebi, daha önceden bursa'da oynanan maç sırasında, diyarbakır seyircisine yapılanların karşılığında yapılmış ve haklı bir eylemdir denilmiştir. sebebi ne olursa olsun, istiklal marşı okunurken ıslıklanmasının haklı bir nedeni olamaz. bunu yunanlılar bile yapmamıştır lan!

  kısacası, kesinlikle savunulacak yada haklı görülecek bir tarafı olmayan, vatan haini taraftar grubudur.
  3 ... ugurlu sayim 7