1. 1.
    Diyarbakır’ın Yenişehir ilçesi Şemsiler Mahallesi'nde oturan Ayşe Aslan, 6'sı zihinsel engelli 10 çocuğu ile rutubetli evde yaşam mücadelesi veriyor.

Kaynak:https://m.ensonhaber.com/...cuklu-anne-yardim-istiyor
    3 -1 ... tahir33
  2. 2.
    peki teyzem neden 10 çocuk yapma gereği duydun?

ha tamam bize ne...

allah yardım etsin. bir dua. benden bu kadar.
    10 -4 ... siradan siradam vintage
  3. 3.
    Allah yardımcıları olsun.Ama lütfen bakabileceğimiz kadar çocuk yapalım tüm Türkiye olarak.Çünkü geçim şartları çok zorlaştı.
    8 -1 ... misagi
  4. 4.
    Asıl zihinsel engelli olan bunun kocası, tımarhaneye kapatılmalı.
    9 ... billur tuz
  5. 5.
    yahu kürt kardeşim benim cebimden çıkacak yardım parasına güvenip te mi 10 çocuk yaptın?

ben eminim, şimdi bunlara yardım parası yollansa o 10 çocuğun üstüne 5 çocuk daha yaparlar...
    9 -2 ... arbutus unedo
  6. 6.
    (bkz: ayrılıkçı türkler)
    6 ... arbutus unedo
  7. 7.
    6 tane zihnsel engelli çocuk. Bir tane yapmışsın engelli 2 tane yapmışsın engelli,3 tane yapmışsın engelli,4,5,6 dur be artık amk. Büyük ihtimal akraba evliliği

asla üzülmedim. Bunlara yardım edeceğine git sokak köpeklerine mama al.
    7 -2 ... kralina catarim belaya batarim
  8. 8.
    Bir de zihinsel engelliymis 6 tanesi. Hadi 1 oldu, 2 oldu , 3 te oldu. Dur artık kardeşim. Bir sey yapamıyorsan doktora git de. Parasını geçtim, bir de bakımı var. Yazık.
    5 ... giden gider
  9. 9.
    Çocuk dogurdukca yardım parası olayı acilen kesilmeli bu gibi tipler ekonomiyi sikip atıyor kimse kusura bakmasın. 6 tane zihinsel engelli çocuğu varmış zaten buradan akraba evliliği olduğu çok belli ancak Doğu'da ve Güneydoğu'da kadınlar istedikleri kişi ile pek evlenemiyor o da bir gerçek. Yapılmasın yardım filan o kadar çocuk dogurmasinlar cidden maks 2 çocuk yaptırılmalı bunlara.
    5 -2 ... silinen nick 22062020
  10. 10.
    konusmalara bakilirsa tayibe guvenip yapmis.engelli maasi baglanmadi diyor.okutacagim diyor.vatan millete diyor hayirli diyor.

ablayi tedavi ettirmek lazim.sanirim madde bagimlisi.
    kocasina bir sey demiyorum cunku seks fakir seksi.sanirim fakir seksi de kafa yapiyor.
    off abla o kadar cocugun icinde nasil seks yaptin surekli gebe kaldin aq.
    4 ... beton baris