bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    Kayseri Yeni Haber gazetesinin haberine göre Kayseri Baro Başkanı Fevzi Konaç, “Ben Diyarbakır'a kendi memleketim olarak artık bakamıyorum. Dolayısıyla Diyarbakır Ulucami'ye gidip rahatça namaz kılacağım gün gelmeden orayı toprağımın ve vatanımın bir parçası olarak kabul edemiyorum” dedi.

http://www.odatv.com/n.ph...bul-etmiyorum--0603131200

bazıları oda tv'nin bu haberi uydurduğunu iddia ediyor onlara ayrı bir link veriyim belki bu sefer inanırlar, at gözlüklerini çıkarırlar;

http://www.kayseriyenihab...im-olarak-bakamiyorum/71/
    -3 ... maximumdrink
  2. 2.
    namaz kılamadığım yer benim değildir demiş, yarmıştır.
    2 -1 ... yani diyor ki
  3. 3.
    vatan hainliğidir o vatan kazanılırken senin babanın annenin kanı döküldü sen nasıl böyle şeyler dersin!
    ... flow
  4. 4.
    diyarbakır'da geri kalan yerleri vatan olarak görmediği için sorun teşkil etmez.
    -2 ... karamvole
  5. 5.
    (bkz: gidemediğin yer senin değildir)
    1 ... baddin nabiyon baddin
  6. 6.
    bu vatanın her karış toprağı namustur. istanbul, antalya,izmir nasıl türkiye ise diyarbakır da türkiyedir. gün gelecek kandil'e türk bayrağını dikeceğiz.
    2 -1 ... muystii
  7. 7.
    " Verelim de kurtulalım " zihniyetinde, bulunduğu mevkiye yakışmayacak söylemdir. Hatay benim şahsi meselemdir diyen atatürk'ün büyüklüğünü tekrar gözler önüne seren açıklamadır ayrıca. O vazgeçmedi. Onun evlatları da vazgeçmeyecektir. Diyarbakır türk toprağıdır. Vatanın toprağını bütün olarak görmeyenler bu vatanı satabilme potansiyeline en çok sahip olanlardır ayrıca.
    1 ... rainheart
  8. 8.
    karikatür gibi adamların baro başkanı olabildiği bir ülkede yaşadığımızın göstergesi. bu dünya benim memleket, diyen barış manço'yu anımsatmıştır.
    1 ... yagmurbesleyen
  9. 9.
    muhtemelen diyarbakır'ın terörist yuvası ve kukla kürdistan'ın başkenti olmasından dolayı söylemiştir adam bu sözü. bdp ile artan pkk milliyetçilerini görünce benim de aklıma gelmiyor değil bu. iyilikten anlamak istemeyen adama neden iyilik yapacaksın, ver ingilize, amerikan'a. görsünler asimile olmayı, devleti senegal çapulcuları.
    ... anambunelan