bugün

özellikle bir futbol maçından sonra ortaya çıkan zavallılardır. işte bölücü denilen zavallılar bunlar. elinde silahla dağda gezen tiplerden bile zararlılar. iftira desen var, bok atma desen var, hor görme desen var, aşağılama desen var, var oğlu var. tek eksik olan beyin.
boş kümedir.

zira bok atan zavallılar diyarbakırlıların ta kendileridir.

ben attım sanki meteorları sahaya... ben ıslıkladım sanki istiklal marşını...
diyarbakır adına genelleme yapma hatasına düşmüş kişilerdir. fakat sahada ve ilçede terör estiren o insanların da bok atılmaya müsait tipler olduğu kesindir.
(bkz: herkes layığını bulur)

al sana iftira al sana bok değil de taş atma...

Şimdi aç gözlerini 10 dk'nın tamamını izle. Kim bok atıyor. Kim taş atıyor. Kim orospu çocuğu. Kim zavallı.

Tanım...

Yoktur. Boka bok atılmaz.
Diyarbakırdaki aklı başında azınlığa diyecek bir şey yok. Ama istiklâl marşını ıslıklayıp pkk lehine slogan atanlara bok atmak değil burunlarını kapatıp ağzılarına sıçmak gerekir.
vay zavallılar vay...
oysa ki diyarbakır halkı melek gibidir.
diyarbakır halkı vatanseverdir, milliyetçidir, çalışkan, üretkendir...
vergi sıralamasına bakın diyarbakır kişi başına gelir vergisinde istanbul'dan, bursa'dan bile öndedir.
(bkz: korkma lan taş değil bok)
Stat ta bulunan binlerce kişiyi gördüğüm kadarıyla anladığım şey şudur; bu taraftar bu lige yakışmamaktadır ve bu ülkenin kutsal değerlerini aşağılamaktadır. Sahaya su şişesi atarak hırsını alamayan taraftar olayın bokunu çıkarıp kaya parçaları fırlatmaya başlamıştır. Bugün diyarbakırsporun küçük beyinli ve konuşma özürlü başkanı çıkmış bursasporu ve hakemleri karalayan açıklamalar yapmıştır. Bu maç ve futbol dışında yaşanan olayları da dikkate alırsak diyarbakır halkına bok atılması gayet doğaldır. Hatta farzdır. Diyarbakır halkına yazıklar olsun diyorum. Bu kentte ulusal düzeyde bir spor, sanat veya kültür etkinliği yapılmaması kanımca en makul olan cezadır. Amatör bir diyarbakır ligi kurup orada birbirlerini taşlamaları kendileri içinde en iyisi olacaktır.
hep bir takım provakatör zaten canım diyarbakır halkı değil yapanlar.
nedense bir türlü göremedik şu diyarbakır halkını , diyarbakır da yaşamıyorlar herhalde.