1. 31.
    ''Yeterince hırsızlık yaparsan çaldığın paralarla seni aziz ilan edecek bir kilise satın alabilirsin''

bunun canlı örneğini yaşayarak görüyoruz. paralarıyla satın aldıkları 'kilise' onları aklamak için herşeyi yapıyor.
    ... narcomedian
  2. 30.
    müteahhitler konut satışından yeterince vurgun yapamamıştır ve olaylar gelişir.
    1 ... aklimakomikbisigeldi
  3. 29.
    Dinde her şey gibi güncelleniyor ne var bunda?
    1 -1 ... uludag magazincisi
  4. 28.
    Zaten rekorlar rekoru kıran bütçelerindeki paraları faize yatırdıkları ortada. Çıkıp haram mı desinler yani? Madem yatırdık faize bari onay verelim de olsun bitsindir. Şirktir. Çok çok büyük vebali, günahı vardır. Neye? Hangi maddesel çıkara bu hale getirir insanlar kendilerini? Ülkemizin en güvenilmeyenleri %70 üzeri oranlarla adalet ve din insanları. Gurur duyuyorlar mı acaba kendilerinden?
    1 ... huzursuz adam
  5. 27.
    Yeni dinin yeni ekşını...

Not: para kutsaldır...
    2 -1 ... eratosthenes
  6. 26.
    diyanet ale'vezni hiyanet.
    1 ... fergu
  7. 25.
    Hükümet faize karşıysa tokide devlet projesiyse faiz almicaksın sözünle yaptığın bir olsun.
    1 ... kalahari 1
  8. 24.
    Veda hutbesinde bile “her türlü faiz ayaklarımın altındadır” diyen Efendimizin hırka hurma edebiyatı yapan aralıksız yardım toplayan gerektiğindede siyasete burnunu sokan güya din işlerini yürüten kurumun yaptığı açıklama .
    4 ... torehann1071
  9. 23.
    Ben bu ülkenin diyanetine açıkçası güvenmiyorum. Herhangi bir yaptığı iş, ilgimi de çekmiyor.
    5 ... sorunluadam
  10. 22.
    Kitap faiz haramdır diyor.

Diyanete inananları bilmem, islam haram diyor.
    2 ... n dakota