1. 1.
    iddia değil gerçektir.

2016 yılı sayıştay raporlarında da açık açık görülmektedir.
    255 milyon lira faiz yiyen bir kurum bize dini öğretmeye çalışıyor. belli ki daha kendileri öğrenememişler.

Ek'teki pdf'in 8. sayfasındaki diğer gelirler kısmından ulaşabilirsiniz.

https://www.sayistay.gov....0BA%C5%9EKANLI%C4%9EI.pdf

diyanetin 255 milyon faiz gelirinin olması
    3 ... huzuru kendi icinde bulan adam
  2. 2.
    akp müslümanlarını sevindirmiştir.
    4 ... diskapininmandali
  3. 3.
    Çünkü Faiz garibana haram.
    3 -1 ... daisyfuller
  4. 4.
    haram helal ver allahım, akp li kulların yer allahım.
    2 ... dergah sovalyeleri
  5. 5.
    Faiz haram, yersen.

Ayrıca "caamiye yardım boş geçmeyelim" gelirleri neden yazmıyor. Cukkalamışlar galiba. Verin lan paralarımı geri.
    1 ... cold man
  6. 6.
    Ooh helal olsun.
    1 ... templier
  7. 7.
    "Bu diyanet, adama dini sorgulatır arkadaş" dedi bugün birisi. Milli eğitim bütçesinden aktarılan milyarlar dahi yetmemiş ve parayı hâlâ faize yatırmak gerekmiş. Pes.!
    4 ... aalper
  8. 8.
    Vay be! insanın diyanette çalışası geliyor.
    ... ssato
  9. 9.
    Bırakın küçük enişteyi, tutmayın.
    ... tostumu yedim bekliyorum
  10. 10.
    Zengin yaparsa flört, fakir yaparsa orıspuluk olur deyimi işte bu durumlar için söylenmiştir.

islam'ın içine sokulan ve Hıristiyanlık Musevilik de olduğu gibi ruhban sınıfına dönen dinin bir geçim gelir kaynağı, rant kapısı, lüks yaşam Mercedes mevki makam kapısı haline gelmesine neden olup Allah rızası için yapılan ve karşılığı yalnızca Allah dan beklenen bir işin esas mecradından çıkıp meslek kariyer haline getiren bir yapıya dönen diyanet.

diyanetin 255 milyon faiz gelirinin olması
    Böyle bir ülkede ve kapı gibi "bakara Suresi, 276. ayet: Allah, faizi yok eder de, sadakaları artırır. Allah, günahkar kafirlerin hiçbirini sevmez." Diyerek faiz den gelir sağlayanları kâfirlik ile tanımlarken...

Bu ülke de normal olan hiçbir şey mi yok?
    ... thebiggraywolf