1. 1.
  Başlaması gereken kampanya.
  5 -1 ... yalanmakinesi
 2. 2.
  bunu destekleyenlerin %70'inin ataları dindarlar tarafından küskülenmediyse bende bir şey bilmiyorum. Yani inanmayan bir insan bile böyle bir şeyi desteklemez ama cahil insan cahildir. Absürt şeyleri savunur kendini aydın, laik zanneder. Diyanet kapatılsın diyor ama Komünist Rusya'da bile benzeri bir dini kurum olduğunu bilmiyor. Ataları Şahkulu, Celali, Koçgiri isyanlarına katılanların bu dinini yaşayan kesme olan düşmanlığını anlamakta bizim için güç tabii. Türkiye'm iyi uykular. Hahah.
  4 -11 ... giydirmek bedava
 3. 3.
  Iyi o zaman bundan sonra #diyanetkapatılsın tag’ı açanlarıN cenazesini ankara barolar odası kaldırsın.
  10 -5 ... sari civciv
 4. 4.
  Kapatılmasına gerek yok. Devlet kurumu statüsü kaldırılıp, personelleri de devlet memuru sıfatından vareste tutulursa sorun kalmaz.

  O zaman hem daha özerk olurlar, hem de işlerini daha rahat yaparlar.

  Bir toplumda dini regule edecek bir kurumun bulunması gayet doğal.
  4 -3 ... oberst
 5. 5.
  kapatılsın evet. teşekkürler.
  4 -5 ... baba kreyzi
 6. 6.
  Pardon da Diyanet ne işe yarıyor? iktidara göre fetva çıkaran bir kurumdan bahsediyoruz. Kapatılmasında Geç bile kalındı.
  12 -4 ... ausencia
 7. 7.
  paranın girdiği yerden bir hayır beklememek lazım.
  4 ... mukukulu
 8. 8.
  kapatılmasın da diyenate verilen bütçe azalsın en çok bütce alan kuruluş diyanet amķ o kadar masraflı mı bu din hem israf haramdır bütçesi azaltılmalı kimse kusura bakmasın.
  3 ... yazar cizer34
 9. 9.
  diyanet Atatürk'ün kurdurduğu bir kurumdur. belki duymayan vardır. geçmişte çok değerli diyanet işleri başkanları o kurumu hakkıyla yonetmislerdir. hemen aklıma gelen bir tanesi lütfi Doğan'dir.
  4 -1 ... kusturulan usta
 10. 10.
  diyanette büyük seks dönüyor.
  8 ... savas bi saniye abi noluyo ya