bugün

geçen günlerde yapılan açıklamaları gaza gelerek yanlış anladığımı itiraf ediyor ve diyanet işleri'nden özür diliyorum.

neden?

geçen gün amcam, ben, amcamın kızı oturduk sohbet ediyoruz, amcamın kızı da şort giymiş kısa ve dar her neyse bu bi ara kalktı su almaya gitti ama yani insanın gözü illa ki kayıyor o an anladım. amcam kızına şöyle bi baktı "ahhhhh" dedi sustu, ben de baktım "ahhhh" dedim sustum. amcamla göz göze geldik, göz kırptı bana ve birden elini penisime daldırdı. lanet olsun amca dedim burada yanlış bi şeyler var! sus ve öp beni seni aptal dedi neyse içeriden sesler gelince kendimize geldik.

sonra amcamın kızı bizi biraz ürkek biraz mahçup görünce "sizi deliler ne konuşuyordunuz da böyle sus pus kesildiniz birden" dedi ve eline aldığı minik lolipopunu yalamaya başladı. amcam ter içinde ben ter içindeyim amaaaaaaaa!

şurası çok önemli;

amcam asla ve kat'a kızına karşı eyleme geçmedi bana karşı geçti ve bu da nikah düşürmez unutmayın! kızına karşı ise dediğim gibi sadece "düşündü" ve birazcık şehvetlendi o kadar. ve tekrar anladım ki diyanet işleri haklı haksız olan bizleriz.

ha bir de freud meselesi var ki hiç girmiyorum. freud da haklı.

freud'u alkışlayanlar diyanet işlerine bok atmasınlar pls.
güncel Önemli Başlıklar