bugün

Kpss'den 50 alıp memur olmak mı ?.

Yok artık ...

görsel

Diyanet işleri Başkanlığı'nca sözlü sınav sonucuna göre 3 bin 500 imam-hatip, 1500 Kur'an kursu öğreticisi ve 100 müezzin-kayyım alınacak. Kur'an kursu öğreticiliği için sadece kadın adayların başvuru yapabileceği belirtildi.

Diyanet'in Resmi Gazete'de yayımlanan ilanına göre, başvuruda bulunacakların 2018 yılı KPSS (B) grubundan lisans mezunları için KPSSP124, ön lisans mezunları için KPSSP123, ortaöğretim mezunları için KPSSP122 puan türünden en az 50 puan almış olmaları gerekiyor.

Kur'an kursu öğreticiliği için sadece kadın adaylar başvuru yapabilecek. Şartları taşıyan adaylar, 12-27 Ekim'de 'sinav.diyanet.gov.tr' internet adresi üzerinden doldurdukları başvuru formlarını onaylatmak için istenen diğer belgelerle herhangi bir il veya ilçe müftülüğüne şahsen müracaat edecek.

https://tr.sputniknews.co...ce-kadin-adaylar-basvuru/
şu ülkede, elini sallasan imama çarpma ihtimalini kat be kat arttırmıştır.

serumu değiştirmesi için fellik fellik hemşire ararız.
köylerde ebe yoktur, doğumlarda, ya da yolda, patır patır analar ölür.
doktor yetersizliğinden, randevular 15 gün sonraya verilir. garibim doktor kişisi, dakikada iki hastaya bakmak zorunda bırakılır.
okullarda ingilizce dersine, kimyacı girer, müzik dersi zaten boştur, sınıf curcunaya döner.
devlet dairelerinde iş halledebilmek için kuyruklara girer, bekleriz de bekleriz.
ama ülkenin 84645336448356 tane imamı vardır, nerdeyse bir camiye iki imam düşecek.
imam olmasın demiyoruz, o da olsun, ama bu sayı nedir, ben doktor bulamazken, hemşire yokken, hayati ihtiyaçlarımı karşılamak da zorlanıyorken, uhrevi ihtiyaçlarımı düşünemiyorum hiiiç kusura bakmayın.

çok möhim not: ateist değilim, başka bir dine mensup değilim, maneviyata saygım sonsuz. zerzevatlara minik bir peşin edith.
bu saatten sonra tanrı kurtarır bizi tabi diyanet işlerine kurtarır artık ne yapalım daha 1700 yıllarda yaşıyoruz. din savaşları tekrardan başlayacak. ne yapacaklar, bu kadar kişiyi sanki diyanet de uzaya gönderilmek için tutulan mekikler varda bizim mi ? haberimiz yok, daha büyük projeler var sanırım gizli işler komplo teorileri üretelim mi ? uzun lafın kısası birilerinin cebi para görsün diye yer açıyorlar sonra etraf feto gibi insanlarla doluyor. gözlerimizi açmanın vakti geldi.