1. 1.
    Adam akıllı okuyun fetvayı. Sonra da istediğiniz kadar konuşursunuz.

Yeme-içmeyle ilgili genel ilkeleri belirleyen Hz. Peygamber (s.a.s.), sol elle yeme-içmeyi hoş karşılamamıştır. Nitekim o, bu konu üzerinde önemle durmuş; şeytanların sol elle yiyip içtiklerini haber vererek ümmetini uyarmış ve çocuklara sağ elle yemek yemeyi öğretmiştir.

Hz. Peygamber'in sağ elle yeme ve içme konusundaki tavsiye ve irşadlarına uymak her müslümanın vazifesidir. Bu nedenle anne ve babaların çocuklarına diğer yemek adabıyla birlikte sağ elle yeme ve içmeyi de öğretmeleri gerekir. Fizikî bir engel sebebiyle sağ eliyle yiyemeyen kimselerin sol elle yeme içmesinde ise bir sakınca yoktur.
    11 -16 ... kaptanaga
  2. 2.
    2018 deyiz. birbirimize yemek yemeyi öğretmeye kalkacaksak kapatalım dükkanı siktir olup gidelim.

Tartışmak bile abeste iştigal konular bunlar ne fetvası aga ?
    10 -4 ... just call me alpha
  3. 3.
    ya kardeşim ben solla rahat ediyorsam solla yerim bunun lamı cimi mi var?

ibni sinalardan, birunilerden, ibni haldunların, farabilerden, yunan felsefesini ölmekten kurtaran müslümanlardan yemek yemeği öğreten müslümanlara...

her musibet müstehak bize.
    9 -5 ... niyazi yildirim gencosmanoglu
  4. 4.
    Adam bir kaza sonucu sağ kolunu kaybettiyse bu adam ömür boyu günaha mı girecek? Çok saçma bir açıklama yapmışlar.
    3 -2 ... emeklimuhendis
  5. 5.
    ben solağım sıkıntı mı var.
    2 -1 ... egehansen
  6. 6.
    Senin tantin degil mi senin inancina gore beni solak kilan?

Iki yuzlusunuz ibneler.
    3 -6 ... superalgeria
  7. 7.
    Diyanetten sıçtıktan sonra götümüzü hangi elle temizlememiz gerektiği hakkında bilgiyide acilen bekliyoruz. Özellikle ben bekliyorum... Tuvaletteyim, cevaba göre hareket edeceğim, durum acil. Yeter artık yıllarca yanlış elle kıçımı temizleyip günaha girdiğim.
    4 -3 ... dinsiz kitapsiz kafir
  8. 8.
    arkadaş din böyle diyormuş işte inanıyorsan sorgusuz sualsiz kabul edeceksin. inanmıyorsan da gel geç bu tarafa. bir yandan ben müslümanım deyip diğer yandan bunları eleştirmek falan tuhaf. din bu işte. hayır din bu değil, bu olamaz diyerek inanç konusunda kendi dünyanı oluşturmaya çalışmak saçmadır. korkmayın, hiç inanmadan da yolunuza devam edebilirsiniz.
    8 -3 ... rmntkkmnst
  9. 9.
    Biz diyanetten tecavüzcülere idam fetvası bekliyoruz. Farzlar varken sünnetler ile uğraşmak nafile ibadettir. Evet tecavüzcüyü idam etmek bütün ümmetin üzerine farzı ayındır. Şeytanla mücadele etmek istiyorsan şeytanca suçlar işleyenleri adam gibi cezalandıracaksın. Diyanet çatal bıçakla uğraşmak için kurulmadı.
    8 -1 ... gazeloglu
  10. 10.
    Gören de diyanet her akşam yemeğini luciferle yiyor sanacak. Bu kadar boş beleş işlerle uğraşan başka bir kurum var mı acaba...
    1 -2 ... flat head