bugün

Divan Otel'den çıkan malzemeler aynen aşağıdaki gibidir.
A) 12 kamyon tıbbi malzeme
B) 2 bin kampet
C) 2 bin gaz maskesi
D) Molotof yapımına uygun malzeme ve hazır molotoflar

Şimdi kimse bana; efendim zavallı göstericiler kaçarken mecburen otele sığınmışlar demesin. Bu tezgahın, bu hazırlığın günler öncesinden yapıldığı gün gibi ortaya çıkmıştır.

Koç grubu gerek divan otelde gerekte Koç üniversitesinde hazırlanan 30 bin sandwich ile bu darbeye ve kalkışmaya destek olmuştur.
(bkz: yalanına sokuyum)
(bkz: sandviçle darbe yapmak)
(bkz: tibbi malzeme ve sandviçle darbe yapmak)
marketlerde de litrelik ve yarım litrelik şekillerde paketlenmiş sütler bulunmasıyla desteklenir. Gözlerimle gördüm şok oldum. Üretim tarihlerine baktım 3 ay öncesi. 3 ay önceden hazırlanmışlar. Hazırlanmışız.
-1 adet de uçaksavar bulunmuştur.
bu da yalanına sokuyumculara gelsin;
gezide bulunan uçaksavar mermisi ? neyle sıkacaklardı onu?

-ayrıca seksenbeş koli prezarvatif.
bunlar çadırda hep fuhuş yapmak için. kızlı erkekli. erkekli erkekli.

-camide giyilmeye hazır altı özel pisletilmiş 2000 çift ayakkabı.

-bir adet fışkiye parçası.
ankara belediyesine iade edilecekmiş. ordan kaçırılmış.
haberin doğruluğunu bilemem ancak doğruysa bile tuhaflığını çözemediğim olay.

direniş 28-29 mayıs günü başladı ve divan otel daha ilk günden kapılarını 'polisten kaçan halk'a(komik di mi?) açtı.
e mna koyim, destek olacağını belli eden bir grup(ki koç ailesi yani boru değil)direniş devamında bu tıbbi malzemeleri temin etmiş olamaz mı gidişata göre?

beyni yanmış bu akplilerin lan.
adam halka 'tıbbi destek'te bulunup 'sandviç' verdi diye darbecilikle suçlanıyor.

- sayın başbakanım koç grubunu devirmeliyiz, darbe malzemeleri bulduk otellerinde.
+ neymiş o malzemeler?
- tıbbi malzemeler, ilaçlar ve sandviçler. inanabiliyor musunuz efendim, kaşarlı sucuklu sandviç yapmışlar. resmen devletimizin bütünlüğüne tehlike bu!!
+ vay hainler. hemen tutuklayın şunları!
- ne diye tutuklayalım?
+ ne bileyim lan, ergenekon, balyoz, sallayın bir şey.
(bkz: pics or it didn t happen)
sayılar ve "item"lar önemli değil... önemli olan koç grubunun kimi fertlerinin bu oluşuma "normal dışı" destek vermesi. koç grubunun kimi üyeleri, darbe tarihimizdeki destekleri ile bilinirler. bunda şaşıracak bir şey de yok, zira onları var eden ve koç yapan el'i öpmeyecek de itecekler miydi? komik!
beyaz tv öyle bir sunmuş ki tıbbi malzemeleri sanırsın silah, halkın %50 sini terörist zannedersin.insan ayrımı yapın bakalım azınlığın reddedin siz .
elleri deri eldivenli ve üst tarafları çıplak yüzlerce kişi işemek için bir araya gelerek türbanlı avına çıkması.

bu söylemin ardından "to be contunied" denildiğini duymamıştık.
bu da nereden çıktı yaaaa!
Sandwich ile darbe yapacaklarmış ya la diye anıran laikçi tosuncuklara şunu hatırlatmak gerekir ki; bu yardımlar gizli gizli yapıldı. Gezi Markette herşey bedava denerek güya tüm o malzemelerin halk tarafından getirildi ve halkın desteklediği algısı yaratılmak istendi.

Kaynağı" götüm" olarak gösteren göt sahiplerine de istanbuk büyükşehir belediyesini aramalarını tavsiye ederim. Ha gerçi siz ona da inanmazsınız ama enazından götünüzü kaynaklara heba etmiş olmazsınız.

Koç grubunun tüm bu yardımlarını alanen yapmış olsaydı kimse birşey demezdi ancak yapılan hinoğlu hinliktir ve gizli yapılmıştır.
350 tane ak-47,
65 tane el bombası,
3 adet patlamaya hazır atom bombası da ele geçirilmiştir.

unutmadan 8 tane uçaksavar mermisini de unutmayalım tabi.
Otelin yer altındaki 5 katı(otopark) bu malzemeler ile doldurulmuştur. Hastane düzeneğinde yanyana konulan kampetlet ve aynı düzenle üstten sarkıtılan serum için hortumlar.

Tüm bunlar bir anlık olmadığı ve daha önceden yapılmış bir plan dahilinde hazırlandığı anlaşılmıştır.
Olay büyük ihtimalle doğruluğu yok ve kaynak da yok. Kaynak olsa bile götürülen tıbbi malzemedir. Şehrin göbeğinde 12 kamyon el bombası, tabanca, silah yada patlayıcı taşıyacak halleri yok. Ve zaten taksimde çadır aramalarında bile bir kurşun dahi çıkmamıştır.
Eğer bu yardım orada göstericillere eli sopa ve satırla saldıran akp gençlik kollarına gitseydi eğer tam tersi olayı savunurdunuz.
Ayrıca otelın catısında 1 adet docka ve 10 adet stinger bulunmustur.
(kaynak gotum)
ne olursa olsun çadırda bulunan "atom bombası nasıl yapılır" çalışmalarının önüne geçemeyecektir.
(bkz: gezi parkı çadırında atom bombası bulundu)
hatta; birileri "bu tıbbi malzemeler arasında olan türkiye yi world war z veya resident evil gibi bir duruma getirecek virüslerde bulunmuştur. bu virüsleri insanlara bulaştırarak zombi devrimi yapmayı planlamışlardır." desin de, insanlar ağız tadı ile anavrat küfür etsin.
Ayrıca 1 adet cruise fırlatma sistemi bulunmus olup koordinatlar incelendiğinde belediyenin önundekı fıskıyeye hedef alındıgı acıklanmıstır.
şimdi arayana 12 değil 25 değil 30 hiç değil tamı tamına 200 gamyon.
ilaveten sikorski tipi helikopterlerin bir kaç parçası, akreplerden sökülen dikiz aynaları da bulunmuştur.
(kaynak götüm.)
fışkıyenin yaralarını sarmak için kullanılacaktır.
içerisinde atom bombası çıktı dense şakirtlerin daha çok inanacağıdır. gerçeklere inanmazlar. evet.
diyelim ki doğru haber. ulan göt kılları sandviç ile darbe mi yapılır. diyelim darbe yapacak bu aile olmaz ya neyse ulan tayyip dünyada yokken bu aile ülkede herşeydi zamanında siyasete giremezmiydi vehbi koç.

ulan ne mal adamlarsınız göt kılı bile hafif size.
divan otelin aslında tamamen gezi parkı olayları için düzenlenmiş otel görünümlü karargah olmasıdır. bu nasıl şerefsizlik yaa baksana abi 230953205 kamyon tıbbi malzeme 2340930 tane maske falan. divan otel türkiyenin darbe merkezidir.

hadi bi siktir git şimdi de bu sıcakta çay koydurtma.