bugün

eve girdim birazcık alkolüm var sanıyordum ama herhalde overdose olmuşum. çünkü bir yanda aydemir akbaş diğer yanda şahin k gördüm. şaşırdım tırstım kanalı nba tv yaptım ama orada da pamela anderson knicks maçını izliyordu. tv mi overdose ben mi bilemedim...
okan pazar kahvaltısı kadar olmazsa olmaz olum iken oray biraz hafif kalacaktır.
samimiyet kategorisinde okan çoka 0 öndedir.

konuk kısmında oray'ın çok hazırlandığı ve yılların okan'ıyla yarışmanın yolunun bu olduğuna karar verdiği aşikar.

düzen- oray'ın düzeni tam bir kabus. hem tv ekranı için hem de stüdyo konukları için kabus. zaten duruş hiç olmamış. okan ise hem tecrübe hemde yeni stüdyosu ile çok şık.

programı yönlendirme- okan akışına bırakmayı çok seviyor ama oray'ın gazetecilik genleri buna izin vermiyor.

program akışı- okan'ın müzisyen konuklarında gösteripte vermeme gibi bir tarzı var. az sonranın bokunu çıkarmakta denebilir. tabii ki o az sonrayı yaratan sevdiği müzisyeni bekleyenler ama bokunu çıkarmak okan'ın işi. oray çok konuk max makale istiyor ve yoruyor.

sonuç= okan'ı sevdiğim ortada ama oray'ın çabası da ortada. mankenler o beğeni toplayan duruşlarını daha doğrusu işlerini bi kenara itmeden oyuncu olamamaları gibi oray'ın da biraz daha az gazeteci olması gerekiyor. bıraksında konuk özgürce 2 cümle kurup hayranlarıyla arasındaki bağı sevimlileştirsin yada genişletsin...