bugün

evanescence grubu üyeleriyle birebir benzeşen arkadaş grubu.

aha şunlar; görsel
bu da evanescence; görsel

(ara: disko kralı ndaki*)
adam haklı.
(bkz: oha)
on numara tespit.

yalnız fotoğraftaki hatun kişisini her şeye benzettiler, nazar değmesin maşallah.

diğer insanları biraz zorlayınca ortaya daha güçlü ses sanatçılarını çıkarmak mümkün, onlar zaten kendi başlarına ayrı birer idol, şöyle ki;

sol alttaki kişi bob marley, olmadı korn'un solisti jonathan davis.

görsel

sağ alttaki muhterem'in ilhan irem olma olasılığı üzerinde duruyoruz (bkz: disko kralı ndaki romantik yazar arkadaş/#6656895), değilse bile hafif bir kelt-pagan havası sezdim kendisinde.

görsel

sağ üstteki yağız anadolu delikanlısı'na mascherano desek yanlış olmaz.

http://www.fansfc.com/upl...no_633570744988125000.jpg

sol üstteki abimizi pek birine benzetemedim, o da yanında oturduğu evanescence'nin menajeri felan herhalde.
bırak haftayı, 2009'un en iyi tespitidir.
(bkz: helal olsun abi adam çözmüş mevzuyu)
yaran entrylerin üst sıralarına taşınası tesbit. ailecek dumur olduk. *
Sabah beri gözümüze sokulan disko kralı geyiğinin tavan noktasıdır. Belki de gerçekten evanescencedi. Kamufle oldular ve katıldılar programa. Belki, belki Ajdar da oralarda biyerdeydi.
gece gece yarılmama neden olan tespittir. *
bırakın 2009'u, uludağsözlük'ün en iyi tespitidir. *
gerçekten dün gecenin en popüler grubuydu. kendilerinin katılacağı bir zirve düzenlenmesini çok isterdim. güzel olurdu ne biliyim. evanescence benzeri grup zirvesi diye olabilir zirvenin ismi. sözlükteki zirvetör görevindeki arkadaşları göreve çağırıyorum.
bırakın uludağ'ı tüm sözlüklerin,dağ,taş,tepe hepsinin bir numarası bu tespittir.*
gördüm ve sandalyeden düştüm 100 yılın en iyi tespitidir.
onca adam bir araya gelmiş ama bi tarz bulamayıp başkalarına özenen gurup.
sol alttaki arkadaşımızın iyi bir sanatçı olduğu aşikardır.
(bkz: adı neydi) *
evanescence dinlerken bir anda akla gelebilecek grup. çin malı gibidirler.
güncel Önemli Başlıklar