bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    o değil de onun yanında oturan iki bayan oldukça şirrettir.. her dakika üstümüze basıp geçme hevesi yiyip bitirmiştir beni.. ama tabii hafif yüksek bir sesle bağırınca bir daha bizi rahatsız etme terbiyesizliğinde bulunamadı..

o değil de beraent'in ağzından yukarısı iyi çıkmış.. ben diyorum bu adam karizma diye ama bana inanan yok..
    4 ... fatal
  2. 2.
    reklam aralarinda zirt pirt sahneye giden ve bu yuzden bize i$kence cektiren ablamizdir. bir ara yanindaki coocukla konu$uyordum, akrabasi falan herhalde ' $iit ne oluyor lan' tadinda baki$lari ile korkuttu lan beni.

neyse ki reklam aralarinda seyirciler arasindan gecerken '' elinizi bana uzatin, yardimci olayim bağğyan' nidalarima kar$ilik vererek buzlari erittik.

zehir : abla reklam mi oldu ?

bayan kameraman abla : valla tam duyamadan cikardim kulakliği.

yayin aniden biter;

zehir : reklam mii oldu ?

bayan kameraman abla : galiba kapattik :(

ayrica cezanin $arkilarinda ha bire co$up kafa sallamalari diğer kameramanlarin dikkatini cekmi$ ve canli yayinda gösterilerek rezil edilmi$tir.
    3 ... zehir
  3. 3.
    cenk ve erdemin konuk olduğu programda bu saatte ne işi var hem kamera tutmuş, git evine yemek yap demesi üzerine, mimikleriyle süper ayar vermiş kamerawoman kişisi.
    2 ... susarsam konusmam
  4. 4.
    kameraman dediğin 15 kiloluk makinayı omuzunda taşır.
    (bkz: dostum kameraman dedin bu resmen kamerakız)
    3 -1 ... pilotmont
kapat