bugün

neylerse güzel eyler okan bayülgen'in önümüzdeki ekim ayında televizyonlara geri dönüş yapacağı, enteresan isimli programı.
disko'nun krallarını kendi disko kralımda ağırlayacağım demekte zatialleri. beklemedeyiz efendim.
ekranların yaşlı şovmeni olmak istemeyen okan bayülgen' in yeni programı. yüzünü dinlendirmek istiyordu bir süre. gerçi ekim' e kim öle kim kala. lakin, iyi bir yapım olacağı muhakkak ..

'' Disko kralı derken, 70' lerin diskosundan esinlenmiş bir şey değil bu. Biz zaten bir diskotekte yaşıyoruz. Hani eskiden mahallenin öne çıkan ağabeyleri, sağ-sol olaylarına karışmadan, böyle tabancalar alıp birbirini vurmak yerine Tolgahan dans kursu' na gider, oradan da hydromel diskoya giderek kendilerini gösterirlerdi. Bu programda biraz bu konuyu irdeleyeceğiz. '' diyor bizatihi ..
okan bayülgen'in televizyon ekranlarına geri döneceği program.
(bkz: disco stu)
filmi de yapilmisti bunun.
(bkz: saturday night fever)
ekimde okan bayülgen'in bizlerle birlikte olacağı program.
okan bayülgen in ekim ayında yeniden ekranların karşısına geçeceği programı.

bu program hakkında verdiği bir röportaj;

'' Ekim de döneceğim. Programın adı da '' Disko Kralı ''. Disko kralı derken, 70 lerin diskosundan esinlenmiş bir şey değil bu. Biz zaten bir diskotekte yaşıyoruz. Hani eskiden mahallenin öne çıkan ağabeyleri, sağ-sol olaylarına karışmadan, böyle tabancalar alıp birbirini vurmak yerine Tolgahan dans kursuna gider, oradan da hidromel diskoya giderek kendilerini gösterirlerdi. Bu programda biraz bu konuyu irdeleyeceğiz. Ardından da ''Pudra'' gibi bir kitap çalışmam olacak. Onun adı ''Nefes'' ''Nefes''te de yaşayan, değerli müzisyenleri fotoğraflayacağım. Bunun için çalışmalara başladık. Şu an 20 kişi belirlenmiş durumda. ''
1 sene aradan sonra , tam ağzımızın tadı kaçmışken Okan Bayülgen'in TV'ye döneceği ve tat katacağı yepyeni program. *
okan bayülgen'in son kozu. artık tutmazsa ekranların mehmet ali erbil'i olacaktır. ben tolga çevik'i tercih ederdim lakin ya neyse.
yüzümü saklayayım dedi biraz dayandı, sonra uçkuruna sahip çıkamadı karı kızla görüntü verdi. sonra nasıl yaparlar beni bulur çekerler diye sinirlendi gazetecilere sert çıkı$tı. uçkuruna dahi sahip çıkamayan bir evladın yeni programı.
programın kalitesi, içeriği çok da önemli değil, fragmanlar yeterince ipucu veriyor. izlemeye değer bir şeyler olacağını tahmin etmek zor olmaz. zaten türk televizonlarıda cumartesi gece yarısından sonra okan bayülgen'e alternatif olarak ne olabilir ki...
daha önce okan bayülgenin yaptığı programlarda olduğu gibi* 11 ekim de uykusuz gecelerimizin başlangıcı olacak.
başlayacağı günü milyonların 4 gözle beklediği programdır.
Okan Bayülgenin yeni yayın döneminde Kanal Ddeki programının ismi.
an itibariyle resmi sitesi yapım aşamasında olan okan bayulgen programı.
http://www.kingodisco.com
John Travolta'nın oynadığı Tony rolüne Saturday Night Fever'da kullanılan hitap şekillerinden bir tanesi.
dün gece ansızın televizyonda tanıtımını görünce beni heyecanlandıran şeydir. içeriği nedir ne değildir hiç bir fikrim yok ama heyecanlandım işte.
okan bayülgen lafım sana,1 yıldır bekliyoruz gel de ne olursan ol, ne yaparsan yap yine gel diye. senelerdir bağımlınmışız da bizi bıraktığın zaman anladık.

hadi bekliyoruz.
öptük.
cumartesi akşamları "ne yapsak, nası oyalansak" demekten kurtulma programı.
buraların entry dolacağını sezinlemenin güç olmayacağı tv programı.
11 Ekim cumartesi saat 00.30' da başlayacak program. (bkz: başlamassa kusura bakmayın)*
11 ekimi iple çekmeme neden olan , makinadan çok daha güzel olmasını umduğum kendini özleten biricik insan okan bayülgen'in yeni tv programı... ailecek beklemedeyiz...
(bkz: the roots)
(bkz: the version 2 0)
(bkz: heboköbe)
ilk programda konuğu olarak nejat işler'i beklediğimiz program. şöyle fight clup tadında bir program olur güzel olur.
konuklarının merakla beklendiği, ilk bölüm uğruna gece aktivitelerinin iptal edildiği, yayına girmesiyle sözlüklerde bomba etkisi yapıp, entry ishali yaratacak program.
her ne olursa olsun en azından bir bakılması gereken program.
bu gece başlayıp entry manyağı yapılacak program. nedendir bilmiyorum.. özlemiştik ve umarım değer. ihtiyar heyeti[Hakkı Devrim, Erol Günaydın ve Aydın Boysan] ise apayrı bir heyecan verici ve sabırsızlıkla beklemelere gark. bekleyip göreceğiz efendim..