1. 1.
    eğer bunu; bilgi edinmek ve araştırmak, olaya bir de bu açıdan bakmak amacıyla yapıyorsa doğru yapan, ancak izlediği ve hatta doğru bulduğu, ''bak hanım adamlar neleri çözmüş'' dediği halde inançlı bir insan olmaya devam ediyorsa eğitimsizdir. ha bu onun hatası değildir, onu eğitemeyenlerde hata vardır. yazıktır.
    1 -6 ... ben bir ateistim hepsi bu
  2. 2.
    insanı zamanla şirke götürebilecek bir olaydır.
    -1 ... usooo
  3. 3.
    oldukça normal müslümandır. zira "big bang teorisi" bir yaratıcının olduğunun kanıtıdır.

şöyle ki evren sürekli genişlemektedir. bunun tersine doğru giderseniz ise ortada küçük bir nokta olacaktır.

"hiç bir şey yoktan var, vardan yok olmaz" sebebiyle de bu "nokta" bir tanrının, yaratıcının varlığını ortaya koymaktadır.

Ve evreni(göğü) kuvvetimizle kurduk. Muhakkak ki onu genişletmekteyiz.
    (51-Zariyat Suresi, 47)
    4 ... bugun variz yarin yokuz
  4. 4.
    dönem ödevini tamamlamak için izleyen müslüman olabilir.
    ... benligine ben katan adam
  5. 5.
    embesilce ve at gözlükleriyle açılmış bir başlıktır. dinini tam bilmeyen sağda solda hocayım diye gezen iki dallamanın gazına gelirse evriminde big bang teorisinin de ne olduğunu bilmeden o iki dallamanın lafıyla her halta ben inanmıyorum demekle yetinen insanımsı olur sadece. ne evrim teorisi ne de big bang teorisi yaratıcıyı inkar etmez. olaylara at gözlüğüye bakmış beygirlerden dinlemişsinizdir siz o teorileri açıp okuyup yorumlamaktan acizsinizdir.
    1 ... takiaceae
  6. 6.
    diğer inançlarını incelemeden kendine inanç seçemeyecek olan, bilinçli kişidir. idealdir.
    ... the revenge
  7. 7.
    big bang yaratılışı açıklayan en büyük teoridir ve ilerde yapılandeneyler ile kanun olacaktır.
    imanını kuvvetlendiren ve doğru yapan müslümandır.
    1 ... mukerrer