1. 4.
  kimsenin,'ben dış görünüşe önem vermem'dediğini sanmadığım ve ilk bakışta karşındaki kişiye karşı hissettiklerindir..
  ... paranoyasnm
 2. 5.
  hayatta aradığım tek şeydir. ama malesef artık insanlar dış görünüşün dışında içinde de sahteciliğe gitmektedir. bu insanlara olan güveni git gide azaltmaktadır. keşke herkesin içi dışı bir olsa oynamasa sürekli.
  ... eritrol
 3. 6.
  doğru gibi görünsede, genellikle ben gibi çirkin bünyelerin kendilerini inandırmaya çalıştıkları önermedir. Bu önermeye inanırız çünkü, hoşlandığımız o güzel kızların bu önermeden yola çıkarak bize şans vereceğini düşünürüz. Peki burda biraz haksızlık yapmıyor muyuz sizce? Hem güzel oldukları için o kızlara aşık oluyoruz, sonrada dış görünüş önemli olmasın ya diye ağlıyoruz. Madem önemli değildi dış görünüş, git orda kimsenin yüz vermediği, kızlar var. Güzel kızların sana vermediği şansı git sen o köşesine çekilmiş, seni sevebilecek olan kıza ver. Hadi durma ver. Ne oldu yemedi değil mi?

  insanın estetik duygusunun, dış görünüşünden bağımsız olması ne acıdır. Güzel olan bir bünye, ister çirkin olsun ister güzel olsun bütün insanlara güzel gelecektir. istediğimiz kadar çirkin olalım, güzel bir yaratık gördüğümüzde ağzımızın suyu akacak. Kahrolsun kahpe felek...
  ... cettox
 4. 7.
  kısa vadede karşı çıkılacak lakin uzun vadede paşa paşa yoluna gidilecek iddia.
  ... sallasor
 5. 8.
  bir maymuna aşık olduğum zamanı hatırladığımda doğru gelen önermedir. * *
  ... portakalda vitamin