bugün

Ülkemin güzel afyon çeşitlerinden sadece bir tanesi. Kurtlar vadisi nin bile masum kaldığı bu yıllar da
hüloğ sapiens, çekirdek ve çayla reis naraları atan toplulugun dışavurumculuğudur bu tip osmanlıcılar.
Bunun üzerine var ya inanmazsınız en az 3 sayfa sosyolojik yorum yapılır. Hemen en gerekli gördüğüm kısmı yazıyorum;

AKP sizin yaptığınızın tam tersini yapıyor bak siz değerlisiniz siz bizi başkan yaptınız, cumhurbaşkanı başbakan yaptınız CHP ne yaptı? Sizi alt tabakalar gördü siz alt tabakadan da olsanız siz adamsınız. Siz Türkiye yi değiştirebilirsiniz hepiniz değerlisiniz bunu diyor. Amk siz hala aşağılama derdindesiniz. Herifler bırakın o makarna kömür muhabbetini en çok bundan kazanıyor Türkiye nin alt tabakası her şeyi başarabilir diye konuşuyor. Sen de hala milleti ezme aşağılama değersiz hissettirme peşinde koş. Adamın gelen zam falan umurunda değil çünkü kendini değerli bir birey olarak görüyor. Kucaklayıp bir şeyler aksettireceğine kendileri için hala siz kötü bok eğkkksiniz diyorsunuz kusura bakma kadıköy, cebeci solcusu ülkenin en az %60 70 i böyle hayat sürüyor.
ulan ben evde maç izlerken bu kadar saçmalamıyorum amk bu ne yaa...

boşuna demiyorlar aptal kutusu diye.
Televizyonda dolaşırken karşıma çıkmıştı, Ertuğrul'a, oğlu Osman'ın 1288 de fethettiği KAracahisar kalesini fethettiridiler geçenlerde. Keşke bu kadar geniş bir kitleye hitap eden dizinin senaristleri çocukça hatalar yapmasalar.
Bakın evde dedesi amcası olanlar lütfen rica ediyorum kesici aletleri bunlardan saklayın üzerimize falan yürüyorlar. Ben haçlı değilim ben türküm bu nedir ya. Saklayın abi.*
(bkz: diriliş ertuğrul dizisindeki tarihi hatalar)

hatalı, kurgu diziyi izleyip kendilerinden geçiyorlar. muhteşem yüzyıl'a tarihi yanlış anlatıyor diyenler, ayıla bayıla kurgu diriliş'e bakıyor.

ikiyüzlülük nedir sorusuna cevap!
(#36944262)

diriliş'teki tarihi hataları okumak isteyenler için. daha yazamadıklarım var.
onuncu yıl marşı dinleyip kendinden geçen aile ile aynıdır.
güncel Önemli Başlıklar