bugün

Dini kötüye kullanmakla eşdeğerdir.

Türkçülük öğelerinden öte arapçılık materyallerini sunup dinin en olumsuz etkisi olan "bana dokunmayan yılan bin yaşasın" zihniyetinin zayıflatıcı ve kölelestirici tarafını kullanarak yapılan propagandadır.

Salı günü yayınlanan yunus emre ile ilgili dizide gösterilen Türkçülük anlayışındsn zerre kadar eser yoktur.

Moğolu bile Moğol gibi gösteremeyen bir yapım. Tonlarca paranın aktığı bir dizi.
akabe tarafından kurgulanmış saçmalığın daniskasıdır

o diziyle kim bilir hangi ak-götüren kardeşimizi daha zengin ettik

bölüm başına kaç para ödendiğini tahmin bile etmek istemiyorum.

hayır severi raza olan ak-götüren hükümeti.
izlemeyerek kurtulabilirsiniz. Zorla mı izletiyorlar? ilginç. Evet.
iktidarın borazanı trt'nin sinsice işidir. trt bizim vergilerimizle bize dikta reklamı yapıyor.
o diziden aldığım mesaj ; akabe hırsızdır çalar. (bkz: raza amarigadan bildiriyor)
balyoz davasının sonuçlandığı gün askerden gelince kafayı yiyen birini konu alan film yayınlanmıştı trt1'de. sonra gezi parkı olayları öncesi atv de yayınlanan bir dizi vardı. karadayı benzeri bişey. belki de karadayıdır. ahali askere karşı ayaklanıyordu falan. o değil de arka sokaklar nedir usta?
Gerçek 13. yy Anadolu Oğuz Türkçesini merak ediyorsanız ezel akay ın (bkz: yargu) kitabını okuyunuz. Kendi konuşmanızın özüne dönmeye başladığını göreceksiniz.
akp nin topluma kendi padişahlığını empoze etme saçmalığıdır. kurtlar vadisini de bir ara hükümet yandaşı yapmışardı izlemeyi bıraktım dirilişi zaten hayatta bir defa belki izlemişimdir o da ne kadar yobaz olduğunu görmeme yaradı zaten.
zaten akp liler izliyor sadece başka izleyen yok ki. onlarda zaten biat etmiş durumdalar. bir kere izleyeyim dedim adamlar 1300 lerde tertemiz jilet gibi geziyorlar. komik yani yönetmenine vikings falan izlemesini tavsiye ediyorum.
algıymış. cahil. tarih tekerrürden ibaretttir. ne demek bu ??

vakti zamanında sana ve milletine ve devletine kim neden ve ne şekilde düşmanlık ettiyse, bu gün ve yarında aynı şekilde veya farklı biçimde düşmanlık etmeye devam edebilir. demektir.

atatürk, boşuna mı konuşuyor ?? '' dahili ve harici düşmanların olacaktır '' derken. uyuma aç gözünü de bil sana kim dost kim düşman öğren.
tarih tekerrürden ibaret ama sizi de gördük yunan ordusuna halife ordusu dediniz atatürk düşmalığından be !!
güncel Önemli Başlıklar