1. 1.
  burshaberleri.com un 30 temmuz tarihli haberinin başlığı. direnişe katılan, yazılama yapan, slogan atana burs verilmeyeceğini açıklamış kyk. bu direnişe gezi parkı olaylarının da dahil olduğunu da söylemişler.

  böyle bir yıldırma planı, böyle bir şeref yoksunluğu daha görmemiştir bu memleket. kimin yaşam tarzına karışmışız, kimin protesto hakkını elinden almışız diye ağlayan çakma kasımpaşalı daha ne yollara başvuracak bakalım yıldırmak için. merakla bekliyoruz.

  haberin ayrıntıları; http://www.burshaberleri....irenen-ogrenciye-burs-yok
  1 -2 ... devam dedi italyan
 2. 2.
  ülkeyi kendilerinin gibi göstermeye çalışmaktan başka birşey değil.
  ... verdugo
 3. 3.
  hak etmediklerindendir. öğrenci okusun diye burs verilir, kitap alsın, yemek yesin diye. ama bunlar molotof alır, maske alır, şiddete katılır. verilmemeli tabi!
  4 -10 ... prensesinuykusundakiprens
 4. 4.
  Seref yoksunu hükümetin,seref yoksunu secmeninin destekleyecegi olay.gözdagı veriyor aklınca bakın direnirseniz s.kerim vermem paranızı tarzı.madem öyle su fikir iyi olur direnen ögrencilerden vergide almasınlar?
  göt kılına makarna,kömür,altın
  ögrenciye direnirsen burs yok.
  4 -2 ... arappsukruu
 5. 5.
  öğrenciden, fakir bebenin telefonundan 2 lira devlet hat payı kesen gerizekalı işi olur anca. o zaman harç da almıcan.

  sanki çok bir bokum veriyorlar verdikleri üç kuruş.
  5 -1 ... hobiolarakyaparsin
 6. 6.
  ya ne olacağdı ? değerli başbakanımız zamanında neredeyse her öğrenciye burs verilir oldu.yurtlar yenilendi.her yurda fiber obtik internet çekildi.sabah 2.25 akşam 4.5 tl yemek fişi verildi.bunun kıymetini bilmeyen sözde direnen özde çapulcu , faiz lobisinin bilerek veya bilmeyerek adamı olmuş öğrenciye devletin burs vermesi doğru mudur ? bence değildir.ayrıca bu bursla silah , molotof , gaz maskesi almayacağının garantisi mi var ?
  3 -4 ... risus1990
 7. 7.
  ne kadar sazan ve aynı ölçüde zeka sorunu yaşayan insan olduğunu gösteren haberdir.
  bakın haber sitesi ne yazmış altına;
  Düzeltme: Hürriyet kaynaklı paylaştığımız habere Suat Kılıç’tan cevap: “Gezi Parkı eylemlerine katılan üniversitelilerin burslarının kesileceği haberleri tamamen yalan ve hayal mahsulüdür. Haberin dayanağı olan Yönetmelik 1997′de çıkmış. Yani yalancıların, Gezi Parkı’nın yerini bile bilmedikleri tarihte.”
  gördüğünüz üzere yalan bir habere bakarak bunu gerçekten düşünebilen insanlar var maalesef. akla mantığa sığmayan haberlere inananlar siyaset konuşmasın lütfen.
  edit: haberi okumayıp direk entryi girenler görüyorum, yazık!
  ... sencerg
 8. 8.
  öğrencilerden "götünüze sokun o parayı" tepkisini alacaktır.
  2 ... whatareyoutalkingyarram
 9. 9.
  biz parasız eğitim istiyoruz dedik; RTE bunu 'burs istemiyoruz' onlarak anlayıp bizi bursumuzu kesmekle tehdit ediyor.

  Böyle garip insanlara Laf anlatmaya çalışyoruz işte.
  1 ... placebo effectt