bugün

kafasini uzayli gibi orttugu icin kulaklari duymayan turbanlidir.

senin ne isin var araba kullanirken, git evde 3 cocuk yap.
bunun türbanla flan alakası yok. Tamamen yetenek meselesidir araba sürmek. herkes 4/4'lük yapacak diye bir şey de yok. nice açıklar var onlarda kazasını yapıyor. ayrıca burcu çetinkayada başını örtmüş, ama yanına binsen yusuf yusuf çekersin. mesele yetenek meselesi yeğen.

(Ayrıca bayanlar biraz daha bu konularda panik bir yapıya sahiptir olası bir durum)
yakın bir zaman önce ucuz atlattığım kazayı hatırlatan mevzudur. burada takip eden arkadaşlar bilir insanların inançları ile herhangi bir sıkıntım yoktur kendi inancım haricinde işimde olmaz. o yüzden başıma gelen olaydaki kadın sürücü adayının türbanlı bir bayan olmasını yazıyor olmamda kimse aptal aptal art niyetler aramasın..

bakırköy veliefendi hipodromun önü malum olduğu üzere sınavların yapıldığı ve sınavlardan kısa süre önce sınava girecek olanlara pratik yaptırılan bir alan. günde abartısız belki 10 defa bu caddeyi kullanıyoruz zira hem tem hem e-5 e bağlantı bu cadde üzerinden yapılıyor bakırköy içerisinde. alışıla geldiği üzere sürücü adaylarına pratik yaptırıyorlardı yakın zaman önce ismini vermeyeceğim bir sürücü kursunun arabası ortada hiç bir sebep yok iken ve hiç bir sinyal veya yola katılacağına dair emare vermediği halde önüme fırladı bir anda. yol 3 şeritli olduğundan 1 saniye içerisinde refleks ile soluma bakıp aynı anda en sol şeride attım aracı. atmasam ona göbekten girecektim ve muhtemelen geldiğim hız ile vahim bir olaya sebep olacaktım. üstelik sadece ona değil hem kendim zarar görecektim belki en sol şeritten gelecek olan aracı da çarparak karşıdaki yola fırlatacaktım oda belkide gidip oradaki birilerinin canını yakacaktı..

bu olabilir yıllardır araba kullanıyoruz istanbul trafiğinde ancak şöför koltuğunda oturan bayanın ben haklıyken ve sakin kalmayı başarabilmiş iken camdan kafasını çıkartıp birde çemkirmesi hakikatten enteresan bir durumdu. şimdi bu kadına ehliyet verirlerse ki yanında hocası da vardı malum o ehliyeti verenin eğer birde altına araba verirlerse o arabayı veren ile beraber herkesin teeee... yazmayacağım devamını genede * bu mevzuda kadın şöförler çok dikkatsiz bu bir gerçek. maalesef ki sebebini anlayamadığım şekilde başörtüsü takan hanımlar hem aşırı dikkatsiz ve acemi üstüne birde her zaman haklılar. her gün önüme fırlayan jeepleri pahalı arabaları ve şöförlerini + hatalı oldukları halde üste çıkma çabalarını falan not tutsam yeminle söylüyorum istatistik kurumu bu başarımdan dolayı maaşlı işe alır beni hehehehe.
Direksiyon sınavı adı üstünde. Paniklemis kaza yapmış, insanık hali. Ben yanındakine şaşırıyorum. O arabanin sağ tarafındaki pedallari boşuna mi koymuşlar!?
Kazaya pek ala engel olabilecekken, göz göre göre kaza yaptılar.
"Türbanlı" kelimesini kullanarak yine kadını aşağılayan aklınızı aşağılasınlar.

Hayvan bokları.
türban belirtisinden dolayı ciddiyetini yitiren kaza. keşke azıcık adam olsanız azıcık lan çok değil azıcık. mesela mesela direksiyon sınavındaki kaza diyebilirsin ama yok sadece türbanlı kızlar yapıyor di' mi kazayı hay o olmayan beyin yapınıza sokayım sizin.
türbanının kenarlarını at gözlüğü gibi uzun tutan türbanlı olabilir.

şimdi silktirtirmeyin "türbanlı düşmanlığı" laflarını... kardeşim, denemesi bedava, kimi türbanlılar gözlerine denk gelen tarafı üç ve hatta dört parmak genişliğinde uzantılı olacak şekilde bağlıyorlar türbanlarını.

illa türban takmana gerek yok a yobaz, iki elinin üçer parmağını koy gözlerinin yanlarına da bir bak bakalım kaç derece görüş açın kalıyor.

gerçekler söverek örtbas edilemez. madem trafiğe çıkacaklar ona göre bağlasınlar türbanlarını.
O türbanı at gözlüğü gibi takarsan olacağı o amk.
O zaman şöyle yapalım bizde şu dikmen sapığı vardıya hanı adres sorarken osbir çeken götüne salatalık sokan oda CHP'liydi azılı solcuydu adı Devrimdi hani sizin camiadan anlarsınız ya . Ne diyelim götüne salatalık sokan alevi başlığımı açalım !! Çok aptalca ve salakca şeyleri türbanla falan bağlıyorsunuz kaza yapan aptal kız falan deseniz anlarım ama bok atacaz diye küçük rezil durumlara düşüyorsunuz amına goduklarım.
Lan lafa gelince burasi ozgur bir ulke sort da mini etek de giyilir diyorsunuz ama her boku yapiyosunuz amk kangurulari.
Sizin ananız, bacınız, karınız yok mu onlar türbanlı değil mi. insanı çileden çıkarmayın artık yeter. birzamanlar kadınları korumak için sokağa etek giyinerek cıktı erkekler.kadınları küçük düşürebilmek için elinizden geleni yapıyosunuz. kadının türbanlı olması, kapalı olması battımı sana. hayırdır derdi senimi gerdi. yeter artık ŞEREFSiZLiK yapmayın o kadınların yerinde sizler kadın olsaydınız ne bok yerdiniz acaba.