1. 1.
  Dosyayı yakmış olan aynı zamanda salak veya biraz kabiliyetsiz olan arkadaştır. (4.cüde bile alamadıysa zeten çıkmasın trafiğe) Sadece direksiyon sınavına girmek yetmeyecek tekrar sil baştan yazılı sınavına da girmesi gerekir.
  -4 ... gamora
 2. 2.
  Beyinsiz olmayı gerektirir. Beyniniz yoksa çok normal bu. çok rahat kalırsınız sıkmayın canınızı.
  -2 ... babasinin prensesi
 3. 3.
  (bkz: mallık)
  ... marie antoinette
 4. 4.
  Sahi olabiliyor mu böyle şeyler? Bu ay ehliyet alacağım. Ve hafiften bir korku var yapamazsam ya diye. Çünkü hiç denediğim bir şey değil, ve arabadaki düğmelere neden basılır onu bile bilmiyorum. Yol işaretleri de cabası. Onu da bilmiyorum. Yani çok mu zor. Lütfen değil deyin.
  ... behlul denen cocuk
 5. 5.
  (bkz: yalanını sikeyim)
  -1 ... arkeolog bey diyeceksiniz
 6. 6.
  Gerizekalı olduğunuzun göstergesidir. Açık ve net.
  ... sodomlu
 7. 7.
  Direksiyon sınavlarının kesinlikle zorlaştırılıp sınava tekrar girmenin ücretsiz hale getirilmesi lazım aptal komisyon üyeleri sadece paralel ile ilgileniyor bu adam ha üç hamlede park etmiş ha beş hamlede bir şekilde gelişir ve hayati bir sorun değil kaç santim açıkta kaldığın asıl mesele sürüş dinamiği karşısına ani bir şey çıktığındaki tepkileri araç virajda kaydığında ne yapması gerektiği veya olumsuz bir durumda nasıl kaçabileceği. iki paralel park yaptı diye ehliyet verdiğiniz adamlar trafikte virajlarda frene basıyor.
  2 -1 ... balistik karizma
 8. 8.
  Her zaman yarım debriyaj kullanmak gerekir arabayı.
  En azından stop etme derdiniz olmaz ki geri kalanlar kolayca yapılsın.
  Zaten 2 stop elenmenize yeterlidir.
  Araba sizin değil,yanınızdaki eğitmenin sorumluluğunda acımasızca kullanın.
  1 ... endless pain
 9. 9.
  ilk sınavda barut gibi sınav heyeti vardı ve haliyle aşırı heyecanlı olarak direksiyonun başına geçmiştim. şansım kötü ki hafif yağmurlu hava vardı yokuş çıkarken aracım patinaj çekti, çıkamadım stop etti. tekrar denedim, aracı çalıştırmamla stop etmem bir oldu. hoca bana ''tamam arkaya geçebilirsin'' dedi. ilk sınavdan öyle yatmıştım. sanırım 2 hafta sonra 2.sınava girmiştim. bu sefer yaşıma yakın hocalar vardı. başladılar keyifli şekilde askerlik anılarını anlatmaya. onlar anlatırken ben tıkır tıkır arabayı kullanmış, otobandan başarıyla geçmiş, 40 yıllık şoför gibi yokuştan yukarıya çıkıp inmiştim. son olarak arabayı 2 hamlede park ettikten sonra kendi kurs hocamın bana dışarıdan gülümseyerek göz kırpmasıyla gururlu bir şekilde kontak kapatıp dışarıya çıkmıştım. haftası dolmadan sınavdan geçtiğimi öğrendim.
  velhasıl sınav heyetindeki insanlar gösterdikleri tepkilerle sizin sınavınızla oynayabilirler. ilk sınavda sanki suçluymuşum gibi bana bakan arka koltuktaki hocalar bir kenara, ehliyeti kazandığım sınavdaki hocalar bir kenara. ilk sınavdaki hocalar daimi olsaydı 8 kere de girsem ben o sınavı geçemezdim.
  2 ... sivasli bey
 10. 10.
  Bu rezilliği yaşamamak için ehliyet almıyorum.
  7 -1 ... erkeksi bayan buse