1. 761.
    arabayı 2 kere stop ettirmediğin sürece sorun olmaz.

hocalar tanıdıksa direkt geçiriyor.
    ... c h e
  2. 760.
    Bugün izmir’de şu koşullarda sınav yaptık.
    Ayrıca %100 sizin başarınız veya başarısızlığınız gençler. Hiç öyle komisyonu suçlamayın.

https://galeri.uludagsozluk.com/r/2123424/+
    1 ... cupcake jemma
  3. 759.
    Bilerek mi böyle başlıklar açıyorsunuz bu gün? Acım tazelensin diye mi?
    2 ... judymorann
  4. 758.
    %50 kendi başarın %50 komisyonunun insiyatifi...
    1 ... intifada 27
  5. 757.
    Arabayı üç kez stop ettirmistim.yine de geçirmişlerdi.ogrenciyim diye acımış olabilirler.
    ... scarlett o hara
  6. 756.
    komisyon heyetinin tuzak sorular sorması ihtimal olan sınavdır.

komisyon heyeti: şuradaki trafik lambası boş yere konulmuş bence, gereksiz bir lamba yani.
    ... anonim hesap
  7. 755.
    Kusursuz sürdüm, sonunda "geçmiş olsun" dedi hayırlı olsun mu demesi gerekiyordu acaba bilemedim... netleşince editlerim.
    -1 ... anankim skywalker
  8. 754.
    ülkemizde 18 yaşını beklemeniz gereken sınav. son derece geç ve gereksiz bir yaş. 16 yaş bu sınava girmek ve ehliyet almak için gayet yeterlidir. 16 yaşında biri gayet güzel araba kullanabilir.
    ... eymen2006
  9. 753.
    Gerizekali babamın bile geçtiği sınav

O bile geçtiyse herkes geçer
    Geçemeyen gitsin zeka testine girsin...
    2 -1 ... winnerboy
  10. 752.
    Zordur. Bir de hoca despotsa daha da zordur. Direksiyon sınavına iki kez girmiştim, şans eseri ikisinde de aynı kişi denk gelmişti. Çok despot yaşlı bir amcaydı. ilk girdiğim sınavda kırmızı ışıkta durmadan sağa döndüm diye bırakmıştı. Çok kısa süre durmuştum ama o durmak bile değil demişti. ikincisin de zar zor geçtim bana önyargılı önyargılı “sen çok popülersin sanırım okulda felan çok acelen var ehliyet almaya, sen de arkadaşlarını arabaya doldurup orada burada gezen tip var” demişti ki ev kedisi gibi bir insandım. Sonunda verdi ama ehliyeti despot amca. “Tamam geçtin ama dikkatli ol acele etme, hız yapma, hız ile hata beraberdir” demeden de edemedi. Hiç geçirmeyecek sınavdan diye çok korkmuştum ama adam haklıydı. ilk trafik cezamı çok hız yaptığım için almıştım.
    2 ... pinklady