bugün

yeni bir 9. nesil yazar. hoş gelmiş efendim.
ateizmi paganizmle özdeşleştirip bizi imana getiren yazardır. meğersek biz yıllardır güneşe, çiçeğe, ota, boka tapıyomuşuz haberimiz yokmuş. saolsun aydınlattı bizi.
aynı başlık altında tek bir entry içinde yazabileceklerini ardışık giriler ile ifade eden yazar.

(bkz: sözlük formatı)

ayrıca hoşgelmiş.
paganizmi bir meyve suyu çeşidi falan sanan yazar. gerçi ateizm ile arasındaki benzerlikler daha çok.
adını görünce suskunlar'daki kuyudibi'nden esinlendi mi diye merak ettiğim 9. nesil yazar. hoşgelmiştir.
Tam bir ışık evi öğrencisi. Öyle böyle değil. Beyni ıskartaya çıkarmış, hiçbir soru ve şüphe taşımıyor. Ruhunu benliğini teslim etmiş. Süper konforlu bir hayat yaşıyor. Her şeyin sebebi allah. Her şey kader. Her şey kısmet. Işte bu kadar.

Rte'nin yetiştirmek oluşturmak istediği kitlenin ideal bir prototipi.
(bkz: #15571683) numaralı entry ile bana mektup yazmış, güldürmüş ve hızını alamayıp aynı başlığa ardışık bir çok entry girmiş olan yazar.

türkçe bigisi de zayıf sanırım. ilgili entry'de görülebileceği üzere; nereye nokta, nereye virgül konulur tam bilmiyor, bağlaç olan de-da'ları birleşik yazıyor ve bazı deyimleri yanlış öğretmişler kendisine.

(bkz: ağza kelepenk)
(bkz: kelepenk ne lan)

doğrusu: (bkz: dillere pelesenk)

not: işbu entry'i girdiğim sırada, arkadaşın entry saati 06:46'dır.

hoşgelmiş.
(#15571700) hayal gücüyle beni benden almış yazardır.
(bkz: bir şakirtin cinsel kabusu) *
altın nesil'den.
(bkz: fethullah gülen)

said nursinin aynı anda birkaç yerde bulunmasını islamla özdeşleştirecek kadar basit yorumlar yapabilen yazar.
(bkz: #15591116)

karşıtlıklar konusunda bacısından başka örnek bulamayarak ziyadesiyle üzmüş adamdır. ancak fikir gibi bir konuda bu kadar fikirsizce savurduğu salvolarla "karşıt fikirlere" duyulması gereken saygı için yerinde bir ironi olmuş yazardır.

özetle: karşıt fikirli de olabilir kişi ama Allah, kulunu fikirsiz eylemesin.

acil şifalar.
(#15593468) trollüğü denedi. olmadı. hiç dert etmesin böyle şeyleri. kendisine hayatta başarılar diliyoruz.
(#15593510) neyin peşindesin sen uuser kardeş.
troll denemesi olarak bakacak kadar optimist yaklaşamıyorum ben bu duruma üzgünüm.
algısal bir problem olabilir. evet bu daha gerçekçi oldu.
yazarların alayı ateist, sözlük de din mi, ne diyon ki sen.
an itibarı ile coşmuş yazar. sanırım yediği birşey dokundu.

(bkz: #15593305)
(bkz: #15593309)
(bkz: #15593409)
(bkz: #15592252)
dipsiz kuyunun dibindeki kuyunun dibindeki adamın dibidir. düşünüldüğünün aksine entrylerinden gördüğüm kadarıyla düzgün birine benziyor. ha birilerinin zoruna gitmiştir, bi hata ederek cep telefonunun şarj aletini priz sanıp birilerinin rektumuna sokmuştur bilemem. belki cümleleri devriktir ama accik kapasitesi olan insan ne demek istediğini anlar. en azından savunduğu fikri açıkça dile getirmektedir. * *
fikirleri doğrudur yanlıştır ayrı bir konu ama muhtemelen sabahı görmeden silinecek olan yazardır. keşke düşünebildiği gibi düşündüklerini doğru yerde ve şekilde ifade edebilse.
Hastalıklı görüşleri yüzünden silik olması muhtemel yazardır.
sözlük yazarlarından kendilerine uymayanlara,

"cehennemlik salak kâfirler. aşağı aciz varlıklar bunlar. tekmeyi ağızlarına sallayın gitsin. 7 milyar bunlar gibi olsa hepsini baş düşmanım bilirim."

(dipsizkuyunundibindekikuyu)

diyecek kadar kendinden emin varlık. yazık, ziyan bir arkadaş. ihtimal ki genç ve heyecanlı da. üstelik cahil ve başkalarını sadece kendi ideolojisinin saplandığı yerden görebiliyor. yetmiyor başkalarını cehennemlik ilan edebiliyor, üstelik kafir olduklarını da tespit etmiş kendince.. niye? sırf kendisine uymuyor diye.

sende bu retorik varken kimse seni ciddiye alıp dinlemez, yazmana çekidüzen ver. saldırgan ve şedidsin. bu tarz insanların arkasından kimse gitmez. niye gitsin ki zaten? edep edep edep. bi yerlere yaz bunu.