1. 1.
    Sizin millete ne faydanız var orospu çocukları diye sorulması gereken insanların beyanı. Bu amk köylülerinden bıktım usandım artık.

Link;
    https://www.haberler.com/...i-istedi-12627076-haberi/
    16 -2 ... satoshi nakamoto
  2. 2.
    çomar latifesi.
    10 ... tarumarederim
  3. 3.
    çomar cehaletinin ne boyutlarda olduğunun kanıtı olan cümle.
    7 ... diskapininmandali
  4. 4.
    Ve sen bu insanlardan haksızlığı hukuksuzluğu münafıklığı eleştirmelerini bekliyorsun?

Güzel kardeşiö, allahın gölü ile derdi olanın karısını kızını ölüsünü dirisini siksen üzülmez.

Bunlar öyle rezil insanlar ki.

Tarihte benzerlerini bulamazsın.

insanlığın en rezil denilen dönemlerinde bile yoktur bunlar.

işte bunlar, teknoloji çağının çürüttüğü cahil beyinler.
    8 ... yok herif
  5. 5.
    Oksijen israfı yemin ediyorum.
    4 ... bobcan3
  6. 6.
    Kendi mallarıymış gibi konuşuyorlar bir de!30 sene önce birisi boğulmuş da... Harbiden gerizekalılar ya... Boğuluyorsan al önlemini. Ki almışsın zaten 30 senedir kimse boğulmamış! Senin gerizekalılığının sonucunu doğa mı çekmek zorunda! Kurulmuşsun memleketin en güzel köşesine! Memlekete ne yararın var sanki!
    3 ... lesley mateas
  7. 7.
    seninde faydan yok, senidemi çöpe atalım. ?
    4 ... t1mur turkler1 severd1
  8. 8.
    son buzul çağından kalmaymış. 12 bin yıl. çomara 17 yıl dayanabildi.
    5 ... ben de yazdim
  9. 9.
    Bence o vali o izni seve seve vermemiştir. Azmettirici kim acaba.
    2 ... the sakal
  10. 10.
    Yahu şimdi bu canlının isminin önünde ünvan var diye küfür etmeyi yasaklıyor kanunlar. O kanunlar ünvan verdiklerimizin sınırlarını niye belirlememiş? O faydası yok dediğin gölün oradaki habitata senin fındık içi kadar olan beyninin alamayacağı kadar çok sayıda faydası var. Sen ne işe yaradın? Varlığınla hangi derde deva oldun? insanlığa, tabiata ne gibi bir katkın oldu? Yeter artık! Bu memleketin savcıları, hakimleri, kolluk kuvvetleri bunun gibilere bir dur desin. Daha nereye kadar susup, oturacaksınız? Bir vatandaş olarak kanun ve nizam var diye biliyorum ülkemde. Bununla yükümlü olanlarda belli, belirttim. Peki işini yapması gerekenler işini yapmayacaksa. Bu terbiyesizliğin, ülkeye, ataya, cumhuriyete, halka, dine , imana, doğaya bu küfür ve tehtidin sonu nereye varacak? Nasıl son bulacak? Yeter be. Doğanın faydası yok, insanın faydası, kendilerininki hariç hiç bir inancın ve değerin faydası yok. Bir tek senin, altın, para ve betonun mu değeri var? Hadsiz.
    Iyi be, sen öyle söylediğin zaman dağı yok edelim, faydasız diye buyur ormanı yakalım, söyle öyle nehirleri kurutalım. Sen kim oluyorsun? Ne faydalı? Ne faydasız diye karar, hüküm veriyorsun.
    2 ... huzursuz adam