bugün

sikmişim diplomasını adam gibi yönetsin.
aynı zamanda attan düşen başkomutandır.
Uganda cumhurbaşkanıdır belki .
Olur neden olması , sanki bize ne .
dış mihrakların fetö desteğiyle uydurduğu bir gündem doldurma çabasıdır(!) reisi yedirmeyiz(!)
insanlar hakkında bilgisi olmayan, empatinin ne demek olduğunu bilmeyip sadece kendini düşünen bencil kişidir.
eğer ki o diploma olsaydı; akpliler profil resmi yapar, havuz medyası çarşaf çarşaf yayınlar, yetmez diploma-i şerif diye ziyerete açarlardı.
Bahçeli bu konuya da el atıver sen seversin böyle fiili durumları.
teknik olarak yeni anayasada çok da önemi kalmayan diploma. zira cumhurbaşkanı olmak için diploma şartı aranıyor ama vekili için bu şarta gerek yok. vekillik şartları yeterli görülüyor.

yani cumhurbaşkanı seçildi. diplomalı *. kendisine vekalet etmesi için yardımcı atadı. atadığı yardımcının diplomasına bakılmayacak.
Prompterlı hatip olur.
ingilizcesi ilkokul öğrencisi seviyesindedir aynı zamanda. Ayrıca küfür edebilirsiniz rahat olun isim belirtilmemiş üstüne alınıp sizi dava ederse diplomasız olduğu ortaya çıkar.
Götüne güvenen ism versin.

Sığırın bir de rahat rahat küfür edebilirsiniz isim yok alınıp dava ederse diğlomasız olduğu ortaya çıkar demiş. Beyinsizliğin sözlük anlamı amk çocuğu.
allah allah olur mu öyle şey hiç? Öyle bir CUmhurbaşkanı var ise eğer anayasaya aykırı davrandığını bilmesi gerekir.

Yok canım dünyada muz cumhuriyetinde bile öyle bir şey yoktur diye düşünüyorum. Şayet öyle bir adam varsa geçmişini araştırmak da gerek.

bir araştırmayla merdiven altı kaçak et kesen sucuk yapan biri olduğu da anlaşılır. Ya da siyasete girince bir anda çok zengin oluverirler. Yani daha saymakla bitmez...

Öyle bir adam olmalı yani...

Allahtan bizim halkımız çok zeki ve çok ahlaklı olduğu için öyle bir müdürümüz bile yok !
bi' yazmaktan aciz başbakan değildir ama kapışırlar yine de. bahsimi onların mevki sahibi olduğu ülkeye veriyorum.

üni mezunu olmadığı için sürünen gençleri, işinin uzmanı olduğu halde daha üst diplomalı ama boş adam olduğu halde işini bilene yönetici olan adamları da düşünerek. boşuna diploma kasılıyormuş genşler. diplomadan, eğitim, okuma yazmadan vazgeçin devletin tepesine yürüyün amk. ne uğraşacaksınız sırf diplomalı diye tepenize çıkıp bi' boktan anlamayan yöneticilerle, uzman!larla.

iyi olan kazansın efenim.
ha al 18 yıllık neticeyi.
görsel

görüyorum ve arttırıyorum: ihl diplomasını da ite kaka alabilmiş.
görsel
Diplomasının olduğunu iddia etse de okul arkadaşları hakkında kimse bir şey bilmemektedir.
Dur bakalım daha neler göreceğiz.